550-650W 80+ en az Bronze güç kaynağı önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen bir tane PSU öner bakalım. Ben de senin önerdiğin PSU'nun patladığıyla ilgili 50 tane konu bulurum. Bir dakika aratsam. Eğer ürünü kullanıp beğenmediyseniz bize gerekçeleri ve ilgili test sonuçlarınızı paylaşırsanız herkese yardımcı olmuş olursunuz.
Al kardeşim, şu 3 PSU'dan 1'inde dahi kullanıcı hatası olmadan bir sorun yaşayan görürsen buraya at, yemin ediyorum forumu bırakacağım.

https://www.hepsiburada.com/bequiet/power-supply-psu-c-1012?filtreler=powersupply:650€20W

Al kardeşim, şu 3 PSU'dan 1'inde dahi kullanıcı hatası olmadan bir sorun yaşayan görürsen buraya at, yemin ediyorum forumu bırakacağım.

https://www.hepsiburada.com/bequiet/power-supply-psu-c-1012?filtreler=powersupply:650€20W
Benim önerdiğim PSU'nun fiyatı 350 TL senin önerdiklerin 1500 TL bu tam olarak neyin kafası acaba? Ben fiyat performans ve güvenilirlik açısından değerlendiriyorum. Oldu olacak şey yazsaydın ilgili alışveriş sitesinin arama kısmına ''En pahalı PSU modelleri'' böyle daha rahat bulurdun. Bu fiyata günümüz şartlarında ortalama bir bilgisayar toplamak isteyen birinin PSU alması sizce mümkün mü? Kimlerle muhatap oluyorum ben hey Allahım ya!
Bana 350 TL ye alabileceğim bu PSU'dan daha güvenilir bir ürün varsa paylaş buradan atıp tutmayı bırak.

Benim önerdiğim PSU'nun fiyatı 350 TL senin önerdiklerin 1500 TL bu tam olarak neyin kafası acaba? Ben fiyat performans ve güvenilirlik açısından değerlendiriyorum. Oldu olacak şey yazsaydın ilgili alışveriş sitesinin arama kısmına ''En pahalı PSU modelleri'' böyle daha rahat bulurdun. Bu fiyata günümüz şartlarında ortalama bir bilgisayar toplamak isteyen birinin PSU alması sizce mümkün mü? Kimlerle muhatap oluyorum ben hey Allahım ya!
O senin önerdiğin PSU denemeyecek şeyde güvenlik şans işi, ayrıca bana o 500 kişilik fan boy ordusundan bahsetme, 400 tanesinin tutulmuş kişiler olduğuna eminim.

Benim önerdiğim PSU'nun fiyatı 350 TL senin önerdiklerin 1500 TL bu tam olarak neyin kafası acaba? Ben fiyat performans ve güvenilirlik açısından değerlendiriyorum. Oldu olacak şey yazsaydın ilgili alışveriş sitesinin arama kısmına "En pahalı PSU modelleri" böyle daha rahat bulurdun. Bu fiyata günümüz şartlarında ortalama bir bilgisayar toplamak isteyen birinin PSU alması sizce mümkün mü? Kimlerle muhatap oluyorum ben hey Allah'ım ya!
Bana 350 TL'ye alabileceğim bu PSU'dan daha güvenilir bir ürün varsa paylaş buradan atıp tutmayı bırak.

XPG Pylon PYLON550B-BKCEU 550W 80+ Bronze Güç Kaynağı Fiyatları ve Özellikleri 530 TL kardeşim. 1 tane patladığı ile ilgili konu bul. Bırakıyorum forumu.

Bak XPG Pylon bak. 530 lira. Seninkinden daha fazla güç veriyor 550W olmasına rağmen. Patladığı ile alakalı bir tane konu bul forumu bırakıyorum.

Bak XPG Pylon bak. 530 lira. Seninkinden daha fazla güç veriyor 550W olmasına rağmen. Patladığı ile alakalı bir tane konu bul forumu bırakıyorum.
Bu ürünü alan var mı ki ben sana patladığıyla ilgili konu bulayım? 2 tane yorum var üründe toplamda. Demek ki o kadar tercih edilen bir ürün değil, tercih edilmeyen bir ürünün de başına bir şey gelme ihtimali 500 kişinin aldığı ürünün başına gelen olumsuz bir şey ihtimalinden daha düşüktür. Kendi örneğinizle kendinizi daha savunulmaz hale getirdiğiniz için teşekkür ederim.

Argo sözcük olmasına gerek yok ima etmen yeterli.

Bu ürünü alan var mı ki ben sana patladığıyla ilgili konu bulayım? 2 tane yorum var üründe toplamda. Demek ki o kadar tercih edilen bir ürün değil, tercih edilmeyen bir ürünün de başına bir şey gelme ihtimali 500 kişinin aldığı ürünün başına gelen olumsuz bir şey ihtimalinden daha düşüktür. Kendi örneğinizle kendinizi daha savunulmaz hale getirdiğiniz için teşekkür ederim.
Kaliteli ürünler çoğunlukla gizli kalıyor yanlız, fiyat düştükçe talep artar.

Argo sözcük olmasına gerek yok ima etmen yeterli.
Bu ürünü alan var mı? XPG dünya markası. XPG pylon 500 liradaki en kaliteli PSU. Forumdaki herkes öneriyor. Forumda 1 tane Sharkoon öneren yok senden başka.

Kaliteli ürünler çoğunlukla gizli kalıyor yanlız, fiyat düştükçe talep artar.
Anladım boş konuşmaya başladın galiba. Benim söyleyeceklerim de bu kadardı. Savunulacak bir tarafınız kalmadı gibi siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Arkadaşlarınızdan falan açık var mı onlara da bir mesaj atın onlar da gelip bu ürünü kötülesinler.
Bu ürünü alan var mı? XPG dünya markası. XPG pylon 500 liradaki en kaliteli PSU. Forumdaki herkes öneriyor. Forumda 1 tane Sharkoon öneren yok senden başka.
Bana bu fiyat aralığında bu kadar talep gören ve herkesi memnun eden başka bir PSU göster. Anlamsız şeyler söylemene gerek yok.

Anladım boş konuşmaya başladın galiba. Benim söyleyeceklerim de bu kadardı. Savunulacak bir tarafınız kalmadı gibi siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Arkadaşlarınızdan falan açık var mı onlara da bir mesaj atın onlar da gelip bu ürünü kötülesinler.
Öyle birşey asla yapmam, etiketleyip linçlettirmek gibi. Ayrıca boş konuşmadım, yukarda söylediğim söz gayet doğru.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı