550-700 TL arası 23'' HDMI Monitör Önerisi

Sonuçta birisi yanlış bir bilgi veriyor bizde düzeltiyoruz amacımız hortlatmak değildi kusura bakmayın. :)

Yok hortlatmak değil :p Ben hala almadım monitörü benim hala öneriye ihtiyacım var :D Viewsonic VX2457-MHD 23.6 modelini alacak gibiyim ama emin olamıyorum hala :p

Gerçi doların şu anki kuru ile 690 liralık monitör 730 liraya geliyor oda ayrı bir konu :lanet:

Yok hortlatmak değil[emoji14]Ben hala almadım monitörü benim hala öneriye ihtiyacım var :D Viewsonic VX2457-MHD 23.6 modelini alacak gibiyim ama emin olamıyorum hala[emoji14]
Gerçi doların şu anki kuru ile 690 liralık monitör 730 liraya geliyor oda ayrı bir konu :lanet:
Hocam al geç çok güzel monitör 21.5 inç olan versiyonu var bende.

Hocam mağazadan bakmanızı ardından ucuz olan siteden almanızı öneririm. Monitör de kişiye göre değişir. Bana 21.5" çok uygun iken, başkası 24" altı kullanamaz.

Hocam mağazadan bakmanızı ardından ucuz olan siteden almanızı öneririm. Monitör de kişiye göre değişir. Bana 21.5" çok uygun iken, başkası 24" altı kullanamaz.

Orası öyle ama hiç 23 inç monitör kullanmadım şu an ki monitörümde 18.5 inç zaten :D O yüzden bilemiyorum ama almışken 23 inç olsun istiyorum en azından :D

Aa, yönetici abi :ROFL:

Yönetici abi derken :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı