700 Tl HDMI Monitör Önerisi

kNightofNight

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar konu başlığına yazdığım gibi monitör alacağım. Bütçem 700TL'ye kadar müsait. Monitörde aradığım özellikler ise bir FPS oyuncusu olduğum için düşük tepki süresi ve herkesin isteyeceği gibi şık görünmesi. Onun dışında ekran boyutu olarakta 21.5, 23 ya da 23.6'' düşünüyorum. Bir de HDMI girişinin bulunması benim için önemli. Bunların dışında esneğim özellikler bakımından.

Aklımda da şunlar var:

Aoc G2260VWQ6
Asus VX238H
Asus VP247H
Viewsonic VX2457-mhd

Şimdiden teşekkürler :D :D

Yorum lütfen :D

ViewSonic veya AOC öneririm. Monitörlerden çok anladığımdan değil, o ikisinin çalışma frekansı daha yüksek (75 Hz). Ayrıca FreeSync destekleri var ViewSonic ve AOC'nin. Birkaç gün daha yorumları bekle elbet kullanan veya daha ayrıntılı bilgisi olan çıkacaktır. O arada da yabancı forumları gez ve insanların yorumlarına bak. Böylece aklında bir fikir oluşur. İyi günler.

Benim aklımda da AOC var ama hala kararsızım. :(
ViewSonic daha büyük ekrana sahip ve bazı insanlar "21 monitörde oyundan zevk alınmaz" gibi yorumlar yapabiliyorlar. Bunlara dayanarak ViewSonic olanı öneririm. Ama stoklar tükenmiş anlaşılan. İkisinden de memnun kalırsın bence.

ViewSonic daha büyük ekrana sahip ve bazı insanlar "21 monitörde oyundan zevk alınmaz" gibi yorumlar yapabiliyorlar. Bunlara dayanarak ViewSonic olanı öneririm. Ama stoklar tükenmiş anlaşılan. İkisinden de memnun kalırsın bence.

Viewsonic gözüme güzel görünmedi ama tabii ki canlı olarak görmedim. Kullananlar varsa yorum yazabilir mi ? Şimdiden teşekkürler. :D

Konu günceldir. Asus VP247H ı sallanma sıkıntısı yüzünden eleyip onun yerine bunu koydum : Benq RL 2240HE

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı