550₺ RX 580 sisteme kasa ve PSU önerisi

Ben kullanıyorum bunu. Önde bir adet kırmızı LED fan, arkada 1 adet egzoz fan var. Ön kapaktaki l şeklindeki yer mesh ve kapağın iki parafında 1 parmak kalınlığında havalandırma delikleri var. Fiyatına göre hava akışı gayet iyi. Sadece bu iki fanıyla elimi kasanın üst kısmındaki fan bölümüne koyduğumda hava akışını hissedebiliyorum. PSU kalitesi de tam F/P ürünü. Bütçeniz dahilinde daha iyileri var mı bilmiyorum ama bu kasa üzmez.

Siz bahsedince almak istedim ancak çoğu firmada stokta kalmamış olanlarda da fiyat çok yüksek 750 TL'den düşüğü yok gibi bu da bütçemi aşıyor RAM ve SSD eksiğim de var çok kararsız kaldım.
Bu kasa nasıldır acaba görünüm itibarıyla hava akışı iyi gibi gözüktü bana ama sizlerinde yorumunu merak ediyorum.

Aerocool Ore Saturn 4x12cm Fixed RGB Fanlı, Pencereli, Kart Okuyuculu USB 3.0 Siyah ATX Oyuncu Kasası (AE-ORS) - Kasa - Bilgisayar Bileşenleri | Teknobiyotik

Son düzenleme:
80+ güvenilir bir PSU ile alınabilir gibi duruyor ancak kasayı bilen arkadaşlar varsa onların yorumunu bekleyin isterseniz. Görünürde gayet güzel duruyor kasa ama fanları ne derece hava akışı sağlayıp ne derece sessiz çalışıyor bilemiyorum.

Geri
Yukarı