550 TL kulaklık önerisi

GeriDönen998

Zeptopat
Daha fazla  
13 yaş kulaklık, bütçe 550 TL. Rampage olursa sevinirim, başka markalar da olur ama bilindik.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an İtopya'da 1000TL'lik AOC GH300 kulaklık 520 TL. İndirim ve stok bitmeden acele edin.
Rampage, Gamepower, James Donkey almayın. Bilindik olup olmaması hiçbir şeyi değiştirmez.

Güzel kulaklık mıdır hocam?

Hocam 1000 TL'ye daha iyi alternatifler var. Ama 500 TL için bulunmaz bir nimet, sakın kaçırmayın. Hele bu bütçede sağlam kulaklık bulmak bile imkansızken kesinlikle alınır.
Hatta sırf fiyatından dolayı, daha iyi bir kulaklığa sahip olmama rağmen ben de bir tane aldım.

1680978359633.png

İndirim pazar gecesine kadar geçerli, ayrıca stok bitme ihtimali var.

Hocam 1000 TL'ye daha iyi alternatifler var. Ama 500 TL için bulunmaz bir nimet, sakın kaçırmayın. Hele bu bütçede sağlam kulaklık bulmak bile imkansızken kesinlikle alınır.
Hatta sırf fiyatından dolayı, daha iyi bir kulaklığa sahip olmama rağmen ben de bir tane aldım.

Eki Görüntüle 1732670

İndirim pazar gecesine kadar geçerli, ayrıca stok bitme ihtimali var.

Aldım direk sağ olun.

Rampage alın. Hem kaliteli hem sağlam güzel ses çıkarıyor. Fiyat performans ürünleri var.

Hayır. Filtresiz olduğu için hoparlör gibi ses çıkarması gayet normaldir. Ama kesinlikle çok kalitesiz ürünler, dışarıya ses verir, kalite diye bir şey yok. Bütün kulaklıkları esneyince gurbetçi göbeği gibi sallanmaya başlar. Cıvıl cıvıl ışıkları yüzünden bilgisiz ve küçük yaştaki kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Rampage önerenler hayatında hiç gerçek kulaklık kullanmayan kişilerdir. Birkaç model harici durum böyle. O birkaç model de Rampage tarafından üretilmiyor, Rampage kaliteli kulaklıklara marka basıyor.

Rampage'in tek kaliteli kulaklıkları:
1-) Eksa E900 Modelinin Rampage Tarafından marka basılmış hali:
2-) Mpow Air Modelinin Rampage Tarafından Marka basılmış hali:https://www.akakce.com/kulaklik/en-...-mikrofonlu-kulak-ustu-fiyati,1811963509.html
Bu ikisi Rampage üretimi değil ama markası Rampage. Onun haricinde Rampage ürünleri alınmaz.

Rampage kullanan kişilerin, yaşı küçük olması sebebiyle kendi kullandığını başkalarına yayma psikolojisine sahip olduğunu da söylemeliyim. Onlar için tek etken kulaklığın bozulmamış olmasıdır. Ses kalitesi gibi etkenleri umursamazlar. Bozulmadıysa başkalarına önerebiliriz kafasındalar.

Geri
Yukarı