550 TL mouse önerisi

Bütçe
550
Bu mouse su dökülünce bozulmaz mı?

Delux marka mouse kötü çıkmasın pek içime sinmedi.

Sıfır alma planım var ama sıfır mouse önerir misin?

Sıfır hiçbir ürün önermem çünkü alacağınız sıfır benim tavsiye ettiğimin yanına bile yaklaşamaz.
Taviye ettiğim ürünün en ucuz sıfırı 1300 TL. Düşünün sıfırı 1300 TL olan ürünü 400 450 bandında alıyorsunuz siz bilirsiniz.

arkadaşlar stellseries prime mini önerirmisiniz

Bu mouse su dökülünce bozulmaz mı?

Delux marka mouse kötü çıkmasın pek içime sinmedi.

Sıfır alma planım var ama sıfır mouse önerir misin?

Ey dökülmez genel olarak ama olursa diye zaten sıçramalara falan dayanıklılığı oluyor.
Delux ise uygun fiyatta iyi işler çıkarıyor ama haste varken M700 tercih edilmemeli.
İkinci el almayın hele önerileni hiç almayın. Low sens oynuyorum ve hızlı flick atacağım diyorsunuz hafif ürünler almalısınız 90gr bile sıkıntı bence.

Sıfır hiçbir ürün önermem çünkü alacağınız sıfır benim tavsiye ettiğimin yanına bile yaklaşamaz.
Taviye ettiğim ürünün en ucuz sıfırı 1300 TL. Düşünün sıfırı 1300 TL olan ürünü 400 450 bandında alıyorsunuz siz bilirsiniz.

Sıfırının 1300 olması iyi ve uygun olduğunu göstermez.

Özellik karşılaştırması sensörler neredeyse aynı özellikte, skatez hastede daha iyi kablo hastede daha iyi, Switch'ler de daha iyi.

Bu ürün nasıl yanından bile geçemiyor.

Deluxe olana bakalım, skatezi, kablosu iyi Switch'leri çok çok daha iyi.

Tamam yanjndan geçemiyordur...

Az araştıralım bilgilenelim ezberden konuşarak daha iyi demeyelim.

Son düzenleme:
Hyperx mouse uygulamasından dolayı pek tercih edesim yok acikcasi sorunlu diyorlardı Microsoft store desen pek sevmiyorum duzeldimi bu sorunlar

Büyük bir eliniz mi var?

Viper Mini düşünebilirsiniz fakat bu fiyatlara daha iyi sensöre sahip mouse da var. Prime Mini hem sensörü hem skatezi iyi. Alınabilir.

Razer DeathAdder Essential alacağınıza bütün parayla dürüm yiyin daha iyi.

Ey dökülmez genel olarak ama olursa diye zaten sıçramalara falan dayanıklılığı oluyor.
Delux ise uygun fiyatta iyi işler çıkarıyor ama haste varken M700 tercih edilmemeli.
İkinci el almayın hele önerileni hiç almayın. Low sens oynuyorum ve hızlı flick atacağım diyorsunuz hafif ürünler almalısınız 90gr bile sıkıntı bence.

Özellik karşılaştırması sensörler neredeyse aynı özellikte, skatez hastede daha iyi kablo hastede daha iyi, Switch'ler de daha iyi.

Daha önce kullandınız mı tavsiye ettiğim ürünü de ahkam kesme hakkına sahip olduğunuzu düşünüyorsunuz? Fiyatının uygun ya da pahalı olması değil deneyimim yüzünden böyle bir yorum yaptığımı fark edemiyorsunuz. Ayrıca başlıkta adam önceliğim kablosuz diyor ve bende kablosuz bir mouse tavsiye ediyorum! Siz hala neyin kablo kalitesinden bilmem nesinden bahsediyorsunuz. Ayrıca delux markasının daha önce adını bile duymadım kalite tartışması yaptığınız firma Logitech sizin tavsiye ettiğiniz gibi Çin malı değil ne akla zihniyet Logitech kalitesine laf atabiliyorsunuz hele ki tavsiye ettiğiniz ürün Çin malı iken daha büyük teknoloji mağazalarında adının esamesi bile okunmuyorken, satışı bile yokken gelmişsiniz merdiven altı ürünü tavsiye etmeye kalkıyorsunuz. Millete laf salatası yapacağınıza ilk önce doğru düzgün bir tavsiye yapın sonra bir tavsiye edilen ürünleri iyice bir araştırın sonra yorum yapın.

Ayrıca benim tavsiye ettiğim ürün 87,3 gr ve kullanıcının kullanımına bağlı olarak yanında ağırlık ile beraber geliyor ister 87.3 gr ister 10 gr ağırlık ile beraber kullanım sizin tavsiye ettiğiniz ürün bu kadar kapsamlımı acaba? Ve yine ayrıca yanlış söyledim kablolu olan türü 1300 TL kablosuz olanı 2450 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce kullandınız mı tavsiye ettiğim ürünü'de de ahkam kesme hakkına sahip olduğunuzu düşünüyorsunuz? Fiyatının uygun ya da pahalı olması değil deneyimim yüzünden böyle bir yorum yaptığımı fark edemeyecek kadar sığ biri misiniz? Ayrıca başlıkta adam önceliğim kablosuz diyor ve bende kablosuz bir mouse tavsiye ediyorum! Siz hala neyin kablo kalitesinden bilmem nesinden bahsediyorsunuz. Ayrıca delux markasının daha önce adını bile duymadım kalite tartışması yaptığınız firma Logitech sizin tavsiye ettiğiniz gibi Çin malı değil ne akla zihniyet Logitech kalitesine laf atabiliyorsunuz hele ki tavsiye ettiğiniz ürün Çin malı iken daha büyük teknoloji mağazalarında adının esamesi bile okunmuyorken, satışı bile yokken gelmişsiniz merdiven altı ürünü tavsiye etmeye kalkıyorsunuz. Millete laf salatası yapacağınıza ilk önce doğru düzgün bir tavsiye yapın sonra bir tavsiye edilen ürünleri iyice bir araştırın sonra yorum yapın.

Ayrıca benim tavsiye ettiğim ürün 87,3 gr ve kullanıcının kullanımına bağlı olarak yanında ağırlık ile beraber geliyor ister 87.3 gr ister 10 gr ağırlık ile beraber kullanım sizin tavsiye ettiğiniz ürün bu kadar kapsamlımı acaba? Ve yine ayrıca yanlış söyledim kablolu olan türü 1300 TL kablosuz olanı 2450 TL.

Evet kullandım oldukça da kötüydü.

Logitech'e kalitesiz demedim kendinizi haklı çıkarmak için demediğim bir şeyi demişim gibi göstermeyin.

Ben de deneyimimden almayın dedim kişiye ayrıca gelip 1300TL ürünü 400e alıyorsunuz demedim.

Öneriğiniz kısımda herhangi bir Wireless ibaresi yoktu kablosuzdan bahsettiğiniz anlaşılmaz ki söylediğiniz fiyatta kablolunun olunca bir zahmet kablolu diye düşünelim azıcık dikkat edin derim yanlış anlaşılmamak için.

Ayrıca markaya bir şey demedim ürüne dedim ve almanın mantıksız olacağını belirttim.

Çin malı diyerek düşük görüyorsunuz ancak Logitech'in suzhou Çin de üretilmesi gerçeğini bilmemeniz de ayrı bir komik.

Emin olabilirsiniz ki bu konularda gayet bilgiliyimdir ve önerilerimden pişman olan bir kişi dahi görmedim.

Ben daha hafif ürün olması gerektiğini savunurken sadece 10gr daha ağırlaştırıldığı için kapsamlı diyorsunuz ürüne ya diyecek bir şey yok.

Ben derim ki iyice araştırın bilgilenin öyle gelip bana karşı söylemlerde, ahkam kesmelerde, laf salatalığı yapmakta bulunun. İyi sosyaller dilerim.

Son düzenleme:
Evet kullandım oldukça da kötüydü.

Logitech'e kalitesiz demedim kendinizi haklı çıkarmak için demediğim bir şeyi demişim gibi göstermeyin.

Ben de deneyimimden almayın dedim kişiye ayrıca gelip 1300TL ürünü 400e alıyorsunuz demedim.

Öneriğiniz kısımda herhangi bir Wireless ibaresi yoktu kablosuzdan bahsettiğiniz anlaşılmaz ki söylediğiniz fiyatta kablolunun olunca bir zahmet kablolu diye düşünelim azıcık dikkat edin derim yanlış anlaşılmamak için.

Ayrıca markaya bir şey demedim ürüne dedim ve almanın mantıksız olacağını belirttim.

Çin malı diyerek Logitech'in suzhou Çin de üretilmesi gerçeği de ayrı bir komik.

Emin olabilirsiniz ki bu konularda gayet bilgiliyimdir ve önerilerimden pişman olan bir kişi dahi görmedim.

Ben daha hafif ürün olması gerektiğini savunurken sadece 20ge daha ağırlaştırıldığı için kapsamlı diyorsunuz ürüne ya diyecek bir şey yok.

Ben derim ki iyice araştırın bilgilenin öyle gelip bana karşı söylemlerde, ahkam kesmelerde, laf salatalığı yapmakta bulunun. İyi sosyaller dilerim.

Tamam haklısınız kablosuz diye söylememek benim hatam fakat yine de ürüne laf atamazsınız hele ki üreticisi Logitech iken ayrıca ben zaten kalite farkı yüzünden bu yazıyı yazıyorum bu kadar kapsamlı ve işçiliği düşünülmüş bir fareye kötü demek biraz acizce kalıyor kaldı ki bu ürün cam üzerinde bile çalışabiliyorken kötü diyebilmek tamamen sizin dediğiniz haklı olsun diye fanboyluk yapmaya giriyor. Ve yine ayrıca sizin ürünü hangi mağaza satıyor gidip almak istiyorum :) denemek için :) var mı öyle bir mağaza vatan, MediaMarkt, Teknosa vs? Hala piyasada satılmayan bir ürünün Logitech'den daha kaliteli olduğuna kimseyi inandıramazsınız. Bu arada bu cihazı kullandığınıza da inanmıyorum çünkü ürünü kullanıp kötü yorum yapabilecek biri çok zor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı