550 TL PSU önerisi

551.png

Aero White'nin iç yapısı böyle, grup düzenlemeli bir güç kaynağı bu. Biri büyük, diğeri de küçük iki yanyana indüktör var. Aero White yine de en mantıklısı, 12V kanalı @Sir Benjamin 'nin de dediği gibi A550BN'den daha güçlü ve fiyat farkı biraz gereksiz geldi. Ana kapasitörler Japon ama düşük tier biraz. Teknobiyotik biraz fazla değinmiş bunun üstünde. Sırasıyla Aero White, A550BN, Cylon ve VX Plus diye gider, sana kalmış.

@shinei Hold-Up Cap yine büyükmüş, PWR_OK yüksek ihtimal doğru ayarlı.

Lehim kalitesini bulamadım, ben de aynı incelemeye baktım ama koymamışlar. VX Plus'taki gibi değilse iyi.

Konudaki tüm PSU'lar sırasıyla:

Aero White 650W >= A550BN > Cylon > VX Plus.

Aero White 650 grup düzenlemeli, ama her durumda 12v kanalı 60W kadar daha güçlü A550BN'den. A550BN'nin artısı Bronze sertifikalı olması, 550W da sisteme yetiyorsa ve elektrik faturasına az yansısın diyorsan A550BN alabilirsin.

Cylon zaten VX Plus'ın White sertifikalısı.

Bu bütçede LLC çıkacağını zannetmiyorum, maksimum Double Forward olur.
A550BN il arasındaki 200tl fiyat farkı var. Sanırım Aero White tercih edeceğim.

@Sir Benjamin Bu aralar incelemelere fazla bakıyorum ama VX Plus'un lehim kalitesini ayrıntılı biçimde bulamadım. Kötü diye hatırlıyorum, buna daha fazla özen göstermişlerdir diye düşünüyorum.

A550BN il arasındaki 200tl fiyat farkı var. Sanırım Aero White tercih edeceğim.
Zaten gereksiz biraz, Aero White al gitsin.

@TLP Bu aralar incelemelere fazla bakıyorum ama VX Plus'un lehim kalitesini ayrıntılı biçimde bulamadım. Kötü diye hatırlıyorum, buna daha fazla özen göstermişlerdir diye düşünüyorum.

Aha böyle.

Geri
Yukarı