550 TL'ye 2. el R9 290 alınır mı?

Örneğin csgoda düşük çözünürlüğe çekip low ayarlarda oynarsan darboğaz olur. Ama 1080pde yüksek ayarlarda oynarsan darboğaz %5 i geçmez ki bu da takılma drop yaşamayacağın anlamına gelir.

Örneğin csgoda düşük çözünürlüğe çekip low ayarlarda oynarsan darboğaz olur. Ama 1080pde yüksek ayarlarda oynarsan darboğaz %5 i geçmez ki bu da takılma drop yaşamayacağın anlamına gelir.
Peki sağol. Eğer anlaşabilirsem o rx570 ı alacağım.
Malesef alamıyorum o kartı. Satıcı karar değiştirmiş satmıyor🙁

Son düzenleme:
Siteyi didik didik ettim ve en mantıklısı r9 380 alman sanırım. Rx 470ler mining çıkması hep. Fiyatlar da malum. Get ile r9 380 alabilirsin.
Asus R9 380 ekran kartı - 4 GB - 256 Bit
İlan No: 662369476

Siteyi didik didik ettim ve en mantıklısı r9 380 alman sanırım. Rx 470ler mining çıkması hep. Fiyatlar da malum. Get ile r9 380 alabilirsin.
Asus R9 380 ekran kartı - 4 GB - 256 Bit
İlan No: 662369476
Çok fazla araştırmışsın sağol. Bir şey daha soracağım satıcı 3 tane R9 380 satıyor bir sıkıntı var mıdır mining konusunda?

Bilemiyorum. Adama sormayı dene. Ama r9 serisi yüksek mining kapasitesine sahip değil. Bu içine sinmiyorsa gtx 960lara bakacağız.

R7 ve R9 serisi ölü bir seri ve oldukça eskiler. Arıza yapma ihtimalleri de oldukça yüksek. Saatli bomba almış olursunuz bence.
Eski olabilirler ama performansları hâlâ yeterince iyidir. Birde neye göre ölü seri oluyor açıklayabilir misiniz ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı