5500-6000TL Ryzen Sistem Toplama

GTX 1070' lerin kendi içindeki marka farkların da performans farkı çok yok ucuz ve sevdiğinizi alın. Genel olarak Vatan diğer yerlerden daha kazık.

Monitör Çok pahalı geldi daha ucuz önerebileceğiniz bir şeyler var mıdır?Sizi de çok rahatsız ettim:)

@Mehmet Yiğit Turalı bu sizin seçimize kalmış çünkü artık tüm modeller birbirine çok yakın. Soğutma açısından da sorun yaşamazsınız diye tahmin ediyorum. Cebinizden biraz daha fazla para çıkar ama performansınız değişmez yani.
Önerebileceğiniz daha ucuz monitör?

Monitör Çok pahalı geldi daha ucuz önerebileceğiniz bir şeyler var mıdır?Sizi de çok rahatsız ettim:)

Önerebileceğiniz daha ucuz monitör?
Ne rahatsızı, bu forumun amacı bu. Eğer GTX 1070 alacaksan daha ucuz bir monitör almanın faydası yok. Eğer bu kadarına çıkamıyorsanız GTX 1060 yada RX580 alıp daha ucuz bir monitör almalısınız.

Ne rahatsızı, bu forumun amacı bu. Eğer GTX 1070 alacaksan daha ucuz bir monitör almanın faydası yok. Eğer bu kadarına çıkamıyorsanız GTX 1060 yada RX580 alıp daha ucuz bir monitör almalısınız.
Bir şey daha:

Son olarak CORSAIR CARBIDE SERİSİ CHAMP/SPEC-02 80PLUS 650W KIRMIZI FANLI MidT ATX KASA bu kasaya ya da CORSAIR CARBİDE SERİSİ 300RW 80PLUS 650W MidT ATX SİYAH KASA bu kasaya MSI X370 X370 KRAIT GAMING AM4 AMD Ryzen™ DDR4 3200+MHz(OC) USB 3.1 Anakart sığar mı?

Bir şey daha:

Son olarak CORSAIR CARBIDE SERİSİ CHAMP/SPEC-02 80PLUS 650W KIRMIZI FANLI MidT ATX KASA bu kasaya ya da CORSAIR CARBİDE SERİSİ 300RW 80PLUS 650W MidT ATX SİYAH KASA bu kasaya MSI X370 X370 KRAIT GAMING AM4 AMD Ryzen™ DDR4 3200+MHz(OC) USB 3.1 Anakart sığar mı?
Bunlar ATX anakartlar, kasalarda ATX boyutlarında, evet sığar

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı