Adobe Creative Cloud ve Photoshop'u ucuza alma yöntemi var mı?

yavuz290

Hectopat
İyi günler dilerim 1 aylık Photoshop ihtiyacım var fakat 400 küsur TL çok fazla. Ticari amaçla kullanmayacağım ve AI kullanacağım, acaba bunu uygun fiyatlı edinme yöntemi var mıdır, indirim yapan bir yer falan? Bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran Resmi 2024-04-26 15.43.01.png

Ekran Resmi 2024-04-26 15.46.54.png

+ öğrenci olmasanız da öğrenci indirimi de alabiliyorsunuz sanırım.

Eki Görüntüle 2179076

Eki Görüntüle 2179082
+ Öğrenci olmasanızda öğrenci indirimide alabiliyorsunuz sanırım.

Süpermiş aslında fakat alamadım, maalesef biraz önce gidip 367TL'lik ürünün denemesini aldım muhtemelen deneme süresi bitince bu fiyattan faydalandırmaz çünkü ilk alıma özel yüzde 20 yazıyor.
Gene de çok teşekkürler...

Süpermiş aslında fakat alamadım, maalesef biraz önce gidip 367TL'lik ürünün denemesini aldım muhtemelen deneme süresi bitince bu fiyattan faydalandırmaz çünkü ilk alıma özel yüzde 20 yazıyor.
Gene de çok teşekkürler...
İlk alıma özel %20'den faydalanamazsanız bile fiyat 159₺ oluyor. Ben de bu paketi kullanıyorum yıllardır. Ayrıca satın alım yapmadığınız için %20'den de faydanabilirsiniz belki.

İlk alıma özel %20'den faydalanamazsanız bile fiyat 159₺ oluyor. Ben de bu paketi kullanıyorum yıllardır. Ayrıca satın alım yapmadığınız için %20'den de faydanabilirsiniz belki.

Farklı bir sekmeden yanlışlıkla farklı bir hesabımla aldım ( fiyatları kontrol ediyordum dalgınlıkla o hesapta olduğumu fark etmeden ) iptal etmeye çalışırken 3 ay hediye etti. Dolayısıyla orada kullanacağım, fotograflarım eski hesapta ama bence 3 ay bedava Photoshop için biraz uğraşıp atmaya değer gibi... Keşke ilk hesabımdan verseydi.

Her neyse sonuç olarak, yardımın için teşekkürler. Eğer 3 ay sonra o fiyat olursa mutlaka alacağım o yüzden göstermen harika oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı