5500-6500 TL sistem önerisi

Bütçe
6000-7000

Talha Ulusoy

Decapat
Merhaba. Yakın zamanda bilgisayar almayı düşünüyorum ve 2 tane bilgisayar buldum.
İlki bu. Bu bilgisayarı işlemcisini 3500X ve kasayı Corsair Spec Delta yapıp alacaktım.
Bu da diğeri. Ben bilgisayarı oyun oynamak ve belki yayın açmak için alacağım. Hangisi daha iyi olur? Son olarak bu fiyatlara daha iyi bir PC varsa paylaşabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Yakın zamanda bilgisayar almayı düşünüyorum ve 2 tane bilgisayar buldum.
İlki bu. Bu bilgisayarı işlemcisini 3500X ve kasayı Corsair Spec Delta yapıp alacaktım.
Bu da diğeri. Ben bilgisayarı oyun oynamak ve belki yayın açmak için alacağım. Hangisi daha iyi olur? Son olarak bu fiyatlara daha iyi bir PC varsa paylaşabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
2. Sistem daha iyi, 500 GB SSD size yetecekse 2. sistemi alın bence.

Patriot Viper Steel 3200MHz DDR4 PVS48G320C6 Bellek Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 2 tane
Ama ikisi arasında 10400F'li sistem daha iyi attığım 6000 TL

6500TL. RTX 2060 ile böyle bir sistem toplanabilir. İsterseniz 10400F ve GTX 1660S ile de toplayabilirsiniz.

2. Sistem daha iyi, 500 GB SSD size yetecekse 2. sistemi alın bence.
2.sistemde yayın ve oyun aynı anda yapılabilir mi?
6500TL. RTX 2060 ile böyle bir sistem toplanabilir. İsterseniz 10400F ve GTX 1660S ile de toplayabilirsiniz.
Hangisi daha iyi olur? Yayın ve oyun için.

PSU tarafında Bronze kullanırsanız bence daha iyi olur, elektrik kesintileri vb. durumlarda sisteminiz için bir sorun teşkil etmez.

Geri
Yukarı