5500 TL altı televizyon tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kismebaby

Kilopat
Makaleler
1
Yer
ŞANLIURFA
Daha fazla  
Merhaba standart ev kullanımı için en fazla 5500 lira, 50 inç ve üzeri günlük kullanım için önerileriniz nedir? Hangi özellikler daha önemlidir çeşitli terimler var basitçe önemli olanları nedir?

Yeterli geleceğini düşünüyorum. İki ürün aynı satıcılar farklı.

Bayağı büyük bir odada duvara asılacak Curved pek olmaz gibi.

Büyük bir odada Curved en idealdir. Bunun dışında Hz değeri ne kadar yüksek olursa o kadar akıcı olur. Eğer kaliteli ürün arıyorsanızda Samsung ya da LG alın. Philips'den kaçın. Terimler çok fazla mühim değildir. Neticede televizyon. Fakat bu paraya Smart ve en az 2k olmalı. Yoksa paranıza yazık.

50Q60t QLED daha mı iyidir yoksa 55TU8300 mı?​

Bu versiyonlarda LG gayet iyi. LG tabii ki de.

Büyük bir odada Curved en idealdir. Bunun dışında Hz değeri ne kadar yüksek olursa o kadar akıcı olur. Eğer kaliteli ürün arıyorsanızda Samsung ya da LG alın. Philips'den kaçın. Terimler çok fazla mühim değildir. Neticede televizyon. Fakat bu paraya Smart ve en az 2k olmalı. Yoksa paranıza yazık.

Bu versiyonlarda LG gayet iyi. LG tabii ki de.
En başta o markalara bakıyorum curved yanlardan görülmüyor diye biliyorum tekrar araştırayım teşekkürler.

En başta o markalara bakıyorum Curved yanlardan görülmüyor diye biliyorum tekrar araştırayım teşekkürler.
En başta o markalara bakıyorum Curved yanlardan görülmüyor diye biliyorum tekrar araştırayım teşekkürler.
Curved de derken. Kavis değerleri var. Ona göre kavis değeri artmakta. Zaten o kadar yandan izlemekte geniş aileler içindir. Curved de zaten yanlardan daha iyi görünmesi ile kafamda. Tabi çok kavisli olmamak şartı ile.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı