Bütçe
5500
Dostum eğer kategoriyi incelersen zaten bu kategorideki en aktif 3 kişiden birisi olduğumu ve her mouse ile ilgili çoğu teknik detaya sahip olduğumu öğrenebilirsin.
Asus ROG Keris serisi için çok fazla sıkıntı yaşayan hocamız olduğunu görebilirsin, globalde henüz çözümü olmayan sorunları da olduğunu biliyoruz.
Bazı kaynaklarda pre ve post travel sorunu yaşandığı aktarılmış. Ayrıca bu bütçede plastik kasa bakmak bütçeye hakarettir.
Eski mousedan bahsediyorsun, bu yeni cikandan degil. Turkiye daha yeni geldi bu model, ne zaman aldilar da sorun yasadilar?

Ayrica pre/post travel biraz sans isi, ayni marka ve modelin farkli kopyalarinda daglar kadar fark olabiliyor. Globalde cozumu olmayan sorunlari neler mesela merak ettim.

Asus ROG Keris serisi için çok fazla sıkıntı yaşayan hocamız olduğunu görebilirsin.
Daha kesin bilgi olmadan konuşmayalım bence hocam. Daha yeni çıktı. Ona bakarsan Samsung Odyssey serisindeki çoğu monitör kronik sorunlu, bir iki model hariç. Bir çoğu kronik sorunlu oldu diye tüm Odyssey serisi kronik sorunlu olmaz. Veya yeni çıkan bir Odyssey modeline de direkt olarak sorunludur diyemeyiz.

Globalde cozumu olmayan sorunlari neler mesela merak ettim.
Rog Keris'de aklıma gelen tek sorun scrollun toz alması, üfleyince düzeliyor bir süre ama.

Daha kesin bilgi olmadan konuşmayalım bence hocam. Daha yeni çıktı. Ona bakarsan Samsung Odyssey serisindeki çoğu monitör kronik sorunlu, bir iki model hariç. Birçoğu kronik sorunlu oldu diye tüm Odyssey serisi kronik sorunlu olmaz. Veya yeni çıkan bir Odyssey modeline de direkt olarak sorunludur diyemeyiz.

ROG Keris'de aklıma gelen tek sorun scrollun toz alması, üfleyince düzeliyor bir süre ama.

Bir de çift tıklama sorunu vardı galiba, zaten switchler hotswap olduğu için düzgün bir switch alıp takarsanız bir daha sorun yaşamazsınız.

Dostum eğer kategoriyi incelersen zaten bu kategorideki en aktif 3 kişiden birisi olduğumu ve her mouse ile ilgili çoğu teknik detaya sahip olduğumu öğrenebilirsin.
ASUS ROG Keris serisi için çok fazla sıkıntı yaşayan hocamız olduğunu görebilirsin, globalde henüz çözümü olmayan sorunları da olduğunu biliyoruz.
Bazı kaynaklarda pre ve post travel sorunu yaşandığı aktarılmış. Ayrıca bu bütçede plastik kasa bakmak bütçeye hakarettir.

Haklısınız hocam.

Farklı alternatif: Pulsar Xlite V3 eS Wireless Mouse

Yeni konular

Geri
Yukarı