5500 TL Intel i7 6700K GTX 970 Sistem Toplama

Hangisini almalıyım

• Oy verenlerin toplamı
    2

Pharex90

Hectopat
Daha fazla  
Sistem toplamayı pek bilmiyorum. Sizce hangisi daha iyi?
1.png

2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında iki sistem arasında ki fark sadece anakartın markası ile ekran kartının markası. MSI M7'nin muadili Asus VIII HERO'dur. (Asus VIII HERo'da PRO Gaming'den daha güçlü bir kart olduğundan.) Ben 1. sistemi öneririm.

Aslında iki sistem arasında ki fark sadece anakartın markası ile ekran kartının markası. MSI M7'nin muadili Asus VIII HERO'dur. (Asus VIII HERo'da PRO Gaming'den daha güçlü bir kart olduğundan.) Ben 1. sistemi öneririm.
Ben biraz araştırma yaptımda " MSİ z170a gaming7 ile MSİ GTX 970 4G" birlikte kullanılmıyor. Sence kullanılır mı?

Niye kullanılmasın ? Şöyle düşün '' anakart: iskelet, işlemci: beyin, şimdi iskeletin sağlamsa ekran kartı değişirsin, işlemci değişirsin anakartın kalır. 200 lira fazla ver hakkını al.

Bu arada kesin alacaksanız ram satıyorum DDR4 Corsair LPX 3000 Mhz 16GB (2x8) fiyat 360 tl. Numaram 0541 885 3150

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı