5500 TL Monitör Dahil Sistem Önerisi

Ben daha buraya yeniyim.Bi deniyim dedim.

Dosya Ekleri

• 78BCC472-FCFF-43DA-BE53-87DA38A4737D.jpeg
    78BCC472-FCFF-43DA-BE53-87DA38A4737D.jpeg
    162,5 KB · Görüntüleme: 83

5523 TL.

Ben daha buraya yeniyim. Bir deneyeyim dedim.

Yeniyseniz eksikleri söyleyeyim,
RAM gereksiz pahalı RGB olduğu için değişmeli.
Kasa hava almıyor ve PSU kalitesiz.
Düz 1650 ölü bir kart RX 570'den daha duşuk performans veriyor alinmaz bu yuzden.
Monitör de kotu Power Boost monitör alinmaz en azindan LG gibi firmalarin duşuk model monitörlerine bakilmali.

Yeniyseniz eksikleri söyleyeyim,
RAM gereksiz pahalı RGB olduğu için değişmeli.
Kasa hava almıyor ve PSU kalitesiz.
Düz 1650 ölü bir kart RX 570'den daha duşuk performans veriyor alinmaz bu yuzden.
Monitör de kotu Power Boost monitör alinmaz en azindan LG gibi firmalarin duşuk model monitörlerine bakilmali.
Teşekkür ederim

Ben daha buraya yeniyim. Bir deneyeyim dedim.

Dostum yeni olduğunu belirtmişsin sana önerim Power Boost, Rampage, Frisby, Hadron, platoon, Turbox, Izoly, dragos, Gamepower gibi markaların herhangi bir ürününü önerme, ekipman olarak Rampage ve Gamepower olabilir, fakat güç kaynağı monitör olarak kesinlikle önermem, ekran kartı olarak da sırf Gaming X yani soğutması daha başarılı diye o kadar fazla para gömmeye gerek yok, bak mesela senin sisteminde kullandığın ekran kartın GTX 1650 Gaming X, benim ekran kartım Galax GTX 1650 (Super), seninkinden çok daha güçlü olmasına rağmen daha ucuz soğutma olarak belki fark olabilir ama ekran kartının daha güçlü olması daha önemli her şeyden önce.

Geri
Yukarı