5500 TL Monitör Dahil Sistem Önerisi

Dostum yeni olduğunu belirtmişsin sana önerim Power Boost, Rampage, Frisby, Hadron, platoon, Turbox, Izoly, dragos, Gamepower gibi markaların herhangi bir ürününü önerme, ekipman olarak Rampage ve Gamepower olabilir, fakat güç kaynağı monitör olarak kesinlikle önermem, ekran kartı olarak da sırf Gaming X yani soğutması daha başarılı diye o kadar fazla para gömmeye gerek yok, bak mesela senin sisteminde kullandığın ekran kartın GTX 1650 Gaming X, benim ekran kartım Galax GTX 1650 (super), seninkinden çok daha güçlü olmasına rağmen daha ucuz soğutma olarak belki fark olabilir ama ekran kartının daha güçlü olması daha önemli her şeyden önce.
Teşekkür ederim düzeltmeleriniz için

5523 TL.
Attığınız sistemden ben hoşlandım fakat arkadaşa önerdiğim için ryzen 3 olmasın diyor ryzen 3 olması bir sıkıntı çıkarcağını sanmıyorum birde size sorayım dedim ?

Toplam 5557TL tutuyor.
Not: RX 5500XT yerine 1650 Super alabilirsiniz.

Attığınız sistemden ben hoşlandım fakat arkadaşa önerdiğim için Ryzen 3 olmasın diyor Ryzen 3 olması bir sıkıntı çıkarcağını sanmıyorum bir de size sorayım dedim?

Ryzen 3 olması sıkıntı çıkartmaz, 4/8 çekirdek bir işlemci sonuçta her ekran kartını çözünürlüğe bağlı olarak besleyeceğini düşünüyorum, ha illa Ryzen 5 olacaksa arkadaşın RAM'i ilk başta 8 alsın, veya SSD'yi 240GB'a falan düşürsün Ryzen 5 3600 seçsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı