5500 TL monitör önerisi

• Konuyu başlatan Vasc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 329
Bütçe
5500
@SpinG Tasarım olarak çok hoşuma gitmiyor o model ama aklımda bulunduracağım hocam, teşekkürler.

@SpinG 24 olan modeli için sormuştum. 5300 TL civarı şuan.
24G2SP'yi mi soruyorsun? Onu soruyorsan R25i-30 daha mantikli. Ikisi de guzel ama R25i-30'un hoparloru var ve saticisi Hepsiburada. 24G2SP'nin saticisini ilk kez duydugum icin bir sey diyemem.

@BerkayZ87 Hoparlör çok önemli bir artı değil benim için hocam. Zaten genelde monitör hoparlörleri sadece günü kurtarmak için yeterli oluyor. AOC daha çok içime sinmişti ama Lenovo da bu kadar önerildiği için dikkate aldım. Sanırım detaylı panel araştırması yapacağım emin olabilmek için.

@SpinG Hocam çok fazla incelemesi bulunmuyor internet üzerinde. Bundan dolayı biraz temkinli yaklaşıyorum Lenovo'ya.

@BerkayZ87 Hoparlör çok önemli bir artı değil benim için hocam. Zaten genelde monitör hoparlörleri sadece günü kurtarmak için yeterli oluyor. AOC daha çok içime sinmişti ama Lenovo da bu kadar önerildiği için dikkate aldım. Sanırım detaylı panel araştırması yapacağım emin olabilmek için.

@SpinG Hocam çok fazla incelemesi bulunmuyor internet üzerinde. Bundan dolayı biraz temkinli yaklaşıyorum Lenovo'ya.
Ikisi de iyi monitor, birbirlerinin muadilleri zaten. 24G2SP kontrast olarak daha iyi bir model. Ayni fiyattalarken veya aralarinda fiyat farki azken 24G2SP'yi oneriyorum lakin 24G2SP'nin saticisini ilk kez duydum.

R25i-30'u kullanan cok var bu arada, genel memnuniyet acisindan gayet iyi.

Ikisi de iyi monitor, birbirlerinin muadilleri zaten. 24G2SP kontrast olarak daha iyi bir model. Ayni fiyattalarken veya aralarinda fiyat farki azken 24G2SP'yi oneriyorum lakin 24G2SP'nin saticisini ilk kez duydum.

R25i-30'u kullanan cok var bu arada, genel memnuniyet acisindan gayet iyi.
Satıcı mevzusu da kafamı çeliyor. Ölü piksel çıkarsa değişim konusunda ne kadar yardımcı olacaklar veyahut süreç sancılı mı olacak net değil. O yüzden Lenovo bir tık daha uygun gibi. Konuda yazdığım Dell ve LG hakkında bilginiz var mıdır peki hocam? Önerir misiniz?

Satıcı mevzusu da kafamı çeliyor. Ölü piksel çıkarsa değişim konusunda ne kadar yardımcı olacaklar veyahut süreç sancılı mı olacak net değil. O yüzden Lenovo bir tık daha uygun gibi. Konuda yazdığım Dell ve LG hakkında bilginiz var mıdır peki hocam? Önerir misiniz?
G2422HS giris seviyesi bir model, 24GN65R-B de giris seviyesi bir model. Ikisi de R25i-30 ve 24G2SP ile mukayese edilemezler. VX2428J ise direkt olarak uzak durulmasi gereken bir model.

G2422HS giris seviyesi bir model, 24GN65R-B de giris seviyesi bir model. Ikisi de R25i-30 ve 24G2SP ile mukayese edilemezler. VX2428J ise direkt olarak uzak durulmasi gereken bir model.
O zaman AOC ve Lenovo arasında tercih yapacağım. İlginize teşekkürler hocam.

R25F30 modeli de alınabilir. Ben R25-I30 modelini kullanıyorum memnunum.

R25F-30 modeli VA (Samsung Odyssey) paneldir. İsterseniz şu modellere göz atabilirsiniz hocam;

AOC Gaming 24G2SP
Gigabyte G24F-2
Lenovo R25i-30 (Ben bu modeli kullanıyorum henüz bir sorun yaşamadım yazılım, tasarım ve teknik olarak harika bir monitör fakat IPS glow söylentileri ve NVIDIA Denetim Masası G-Sync aktifken nadiren görüntü yırtılmaları mevcut ve tek eksi yönü 180Hz overclock modu 30 dakika sürüyor sonra tekrar 165Hz moduna dönüyor.)

Geri
Yukarı