5500 TL monitör önerisi

• Konuyu başlatan Vasc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 327
Bütçe
5500
@Châi IPS Glow genel olarak IPS panelinin sorunu değil mi hocam? Yoksa Lenovo'nun modelinde normalden daha fazla mı var? Siz de şuan mevcut mu?

@Châi IPS glow genel olarak IPS panelinin sorunu değil mi hocam? Yoksa Lenovo'nun modelinde normalden daha fazla mı var? Siz de şu an mevcut mu?

Benim yaşadığım bir problem değil hocam bir konuda IPS glow olduğunu görmüştüm. Gözümü rahatsız edecek bir problemle karşılaşmadım şu ana kadar ilk çıktığında almıştım monitörü öyle söyleyebilirim.

R25F-30 modeli VA (Samsung Odyssey) paneldir. İsterseniz şu modellere göz atabilirsiniz hocam;

AOC Gaming 24G2SP
Gigabyte G24F-2
Lenovo R25i-30 (Ben bu modeli kullanıyorum henüz bir sorun yaşamadım yazılım, tasarım ve teknik olarak harika bir monitör fakat IPS glow söylentileri ve NVIDIA Denetim Masası G-Sync aktifken nadiren görüntü yırtılmaları mevcut ve tek eksi yönü 180Hz overclock modu 30 dakika sürüyor sonra tekrar 165Hz moduna dönüyor.)
Tek sıkıntısı ekran kartınızın driveri yoksa yüklemeniz yoksa 165hz olmuyor. (Dün yaşadım AMD driver silinmiş ayarlarda 60hz Windows ayarlarında 1000hz yazıyordu)

Geri
Yukarı