5500 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
5500

TechArcH

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rtx 2060 İ7 10.nesil
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği düşünüyor
Merhaba. Ben 5500TL'ye oyuncu kalklığı bakıyorum daha çok daha çok FPS tarzı Online oyunlar oynuyorum ve kaliteli bir şekilde müzik de dinlemek istiyorum uzun ömürlü kaliteli bir kulaklık arıyorum dikkatimi çeken kulaklıklar arasın G733 ve G735 bu kulaklıklar nasıllar artıları eksileri nasıl ve bu bütçede başka hangi kulaklıklar önerebilirsiniz. Teşekkürler.

G733 eski bir kulaklık. Forumlarda öneren kimse görmedim. O fiyatlara Cloud 3 Wireless alabilirsiniz. Eğer çıkabilirseniz de Blackshark V2 Pro 2023 çok öneriliyor.

G733 eski bir kulaklık. Forumlarda öneren kimse görmedim. O fiyatlara Cloud 3 Wireless alabilirsiniz. Eğer çıkabilirseniz de BlackShark V2 Pro 2023 çok öneriliyor.

Cloud 3 Wireless gailba deri pedli önceki kulaklığımda o yönden çok sorun yaşadım o yüzden deri ped istemiyorum.

G733 eski bir kulaklık. Forumlarda öneren kimse görmedim. O fiyatlara Cloud 3 Wireless alabilirsiniz. Eğer çıkabilirseniz de BlackShark V2 Pro 2023 çok öneriliyor.

Bşackshark V2 Pro 2023'te birkaç tane rahatsız edici kronik sorun yorumları gördüm ve bütçemin dışındayken riskli hissettirdi.

Son düzenleme:
Cloud 3 Wireless gailba deri pedli önceki kulaklığımda o yönden çok sorun yaşadım o yüzden deri ped istemiyorum.

Bşackshark V2 Pro 2023'te birkaç tane rahatsız edici kronik sorun yorumları gördüm ve bütçemin dışındayken riskli hissettirdi.

Bende aynı bütçede arayış içindeyim, hem kumaş hem beyaz olmasını istiyorum. Bulduğum en uygun Corsair HS80 Wireless ve SteelSeries Arctics 7 Plus. Halen karar veremedim ama

Bende aynı bütçede arayış içindeyim, hem kumaş hem beyaz olmasını istiyorum. Bulduğum en uygun Corsair HS80 Wireless ve SteelSeries Arctics 7 Plus. Halen karar veremedim ama.

Beyaz olması açısından G735'i de araştırabilirsiniz bence.

Oyuncu kulaklığı değil de JBL Tune Flex'i alıp oyuncu kulaklığı yerine kullanabilirsin Dolby'a. Flan çok iyi ben onu kullanıyorum.

Geri
Yukarı