5500 TL PUBG Mobile'da 90 FPS verecek telefon önerisi

Biliyorum,%70 kısıtlama kapalıydı.

Kısıtlamayı kapattığınızda S8+ bile 55-60 FPS veriyor, 9820'li S10+ mı veremeyecek? Bilmeden konuşmak keyifli olsa gerek.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@592041

Buyur bu S10+'ın düşük ışıkta 12 Pro Max'den daha iyi çektiğinin kanıtı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu ise S10+'ın HDR grafiklerde gayet akıcı oynattığının kanıtı, kaldı ki HDR değil azıcık düşük grafiklerde oynasa hayli hayli sabit 60 FPS oynar, config yapıp S22 ile 90 FPS açıp 7 saat ekran süresinde 87-90 FPS oynatan videolar var bir tanesi Türk.

Biliyorum,%70 kısıtlama kapalıydı.

%70 kısıtlamayla bitmiyor o işlemci için, grafik işlemcisi ayrı bir şey onun kısıtlamasınıda kaldırman lazım. Kaldı ki S21 ve S22 ile onu iyileştirdiler kapatmasan bile stabil degerler alabiliyorsun.

Son düzenleme:
Kısıtlamayı kapattığınızda S8+ bile 55-60 FPS veriyor, 9820'li S10+ mı veremeyecek? Bilmeden konuşmak keyifli olsa gerek.

@592041

Buyur bu S10+'ın düşük ışıkta 12 Pro Max'den daha iyi çektiğinin kanıtı:

Bu ise S10+'ın HDR grafiklerde gayet akıcı oynattığının kanıtı, kaldı ki HDR değil azıcık düşük grafiklerde oynasa hayli hayli sabit 60 FPS oynar, S22 ile 90 FPS açıp 7 saat ekran süresinde 87-90 FPS oynatan videolar var bir tanesi Türk.

%70 kısıtlamayla bitmiyor o işlemci için, grafik işlemcisi ayrı bir şey onun kısıtlamasınıda kaldırman lazım. Kaldı ki S21 ve S22 ile onu iyileştirdiler kapatmasan bile stabil degerler alabiliyorsun.
Cidden seni anlayamıyorum. Nasıl bir fanboysun ? 90FPS cihaz istiyor,60FPS 60Hz ekranlı cihaz öneriyorsun. Oyun performansından bahsediyoruz kameradan bahsediyorsun. FPS düşmesi derken 60'dan bir anda 25-30'lara düşüyordu demiyorum. 55-60 arası bir performans veriyordu. Şu fanboyluğu bırak artık :)

Cidden seni anlayamıyorum. Nasıl bir fanboysun? 90FPS cihaz istiyor, 60FPS 60Hz ekranlı cihaz öneriyorsun. Oyun performansından bahsediyoruz kameradan bahsediyorsun. FPS düşmesi derken 60'dan bir anda 25-30'lara düşüyordu demiyorum. 55-60 arası bir performans veriyordu. Şu fanboyluğu bırak artık :)

5.500 TL bandında 90 FPS verebilen yurt içi cihaz varsa öner, yurt dışı pasaport kaydı yaptırmayacaksa artık çok riskli.

Kameradan bahsettim çünkü ben alabileceğiniz en iyi oyun performansına sahip cihaz demedim, alabileceğiniz en kaliteli cihaz dedim, kamera sadece küçük bir detay son olarak ise 55-60 FPS fazlasıyla kararlı bir değer. Quad Core'li iPhone 11 bile 57-60 FPS'lerde geziyor(çoğu zaman 60 FPS zaten), S10+'ın rakibi olan iPhone X ve 8, 50-60 FPS veriyor...

Geri
Yukarı