5500 TL sistem toplama

British Bey

Hectopat
Yer
Londra,Chelsea
Daha fazla  
Merhabalar. 7100 TL gibi bir bütçem var. Ama oyun veya CS:GO'da skin almak için 1600 TL'sini ayırdım. 5500 TL'ye GTA 5, CS:GO, NBA 2K20 gibi oyunları yüksek ayarlarda yüksek FPS'lerde oynatacak bir bilgisayar alabilir miyim? Eğer yeterli değilse 6000 TL'ye kadar çıkabilirim.
Merhabalar. 7100 TL gibi bir bütçem var. Ama oyun veya CS:GO'da skin almak için 1600 TL'sini ayırdım. 5500 TL'ye GTA 5, CS:GO, NBA 2K20 gibi oyunları yüksek ayarlarda yüksek FPS'lerde oynatacak bir bilgisayar alabilir miyim? Eğer yeterli değilse 6000 TL'ye kadar çıkabilirim.

Bu arada içinde monitör, kulaklık, klavye, mouse dahil. Kulaklık klavye ve mouse'u oyun ve skin için ayırdığım paradan alabilirim.

Bu arada içinde monitör, kulaklık, klavye, mouse dahil. Kulaklık klavye ve mouse'u oyun ve skin için ayırdığım paradan alabilirim.
Skin için 1600 TL mi :D? Siz delirmişsiniz :D.

Bu arada içinde monitör, kulaklık, klavye, mouse dahil. Kulaklık klavye ve mouse u oyun ve skin için ayırdığım paradan alabilirim.
Delisin delisin.https://www.youtube.com/watch?v=w2dcvA1lz4I Skine bu para verilir mi?

Trendyol.com sitesine yönlendiriliyorsunuz çok iyi bir anakart
Corsair Carbide SPEC-DELTA RGB CC-9020121-EU 550 W Led Fanlı ATX Oyuncu Kasa Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu kasayı rastgele koydum değiştirebilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı