5500 TL sistem toplama

Sizin önerdiğiniz kasayı düşünüyorum:

Tamamdır. Hayırlı olsun başka yardımcı olabileceğim bir konu olursa etiketlemeniz yeterli. Ekstra olarak indirim yakalarsanız direk alın bazı parçaları. Yarın İncehesap sitesine bakmayı unutmayın cuma indirimi var. Dizdiğimiz kasadan parçalar olabilir. Ayrıca güzel kasalar da olabilir. Genelde ben unutuyorum ama siz hatırlayıp beni etiketlerseniz bakarım.

Bana atın seçtiğiniz kasayı bakayım. Başlığında, açıklamalarında yazması lazım.
Ekran kartı olarak sizin attığınız 1660 super yada msı rx 580 armor tercih edebilirim.
Tamamdır. Hayırlı olsun başka yardımcı olabileceğim bir konu olursa etiketlemeniz yeterli. Ekstra olarak indirim yakalarsanız direk alın bazı parçaları. Yarın İncehesap sitesine bakmayı unutmayın cuma indirimi var. Dizdiğimiz kasadan parçalar olabilir. Ayrıca güzel kasalar da olabilir. Genelde ben unutuyorum ama siz hatırlayıp beni etiketlerseniz bakarım.
Sağolun bir kez daha düşündüğümden iyi bir pc topladınız bu fiyata.

Hayırlı olsun.
Sağolun enes bey.
Önerdiğim sistemin dışına çıkmayın.
işlemci olarak bunu seçmem mantıklı olurmu ?
Önerdiğim sistemin dışına çıkmayın.
500W psu bu sistem için yeterli olurmu?

Son düzenleme:
Sağ olun Enes bey.

İşlemci olarak bunu seçmem mantıklı olur mu?

500W PSU bu sistem için yeterli olur mu?

İşlemci olarak 3300X bütçene uygunsa senin için daha iyi olur tabii. 500W yeterli şu anlık ama ileride yükseltmen gerekebilir. Ya da şimdiden alıp kafan rahat olur bütçeni aşarsın ama. Bir de şunu söyleyeyim sana, bütçeni arttırıp işlemci yükselttikçe yükseltirsin 😃. Ben kendi sistemimde 1200 AF ile başladım acaba dedim 300 koyup bunu almak daha mı ileriye dönük derken kendimi 3600 almış olarak buldum 3 bin lira bütçem vardı 6 bin lira harcadım. İnsanın topladıkça toplayası geliyor. O yüzden 3300X güzeldir 7 bin yukarısı için 3600 öneririm.

İşlemci olarak 3300X bütçene uygunsa senin için daha iyi olur tabii. 500W yeterli şu anlık ama ileride yükseltmen gerekebilir. Ya da şimdiden alıp kafan rahat olur bütçeni aşarsın ama. Bir de şunu söyleyeyim sana, bütçeni arttırıp işlemci yükselttikçe yükseltirsin 😃. Ben kendi sistemimde 1200 AF ile başladım acaba dedim 300 koyup bunu almak daha mı ileriye dönük derken kendimi 3600 almış olarak buldum 3 bin lira bütçem vardı 6 bin lira harcadım. İnsanın topladıkça toplayası geliyor. O yüzden 3300X güzeldir 7 bin yukarısı için 3600 öneririm.
Aynen öyle topladıkça işin ucu kaçıyor.en iyisi daha çıkmiyim yukarı kasa olarak Corsair Spec Delta RGB Temperli Cam Mid Tower ATX Bilgisayar Kasa Fiyatları ve Özellikleri bunu seçtim çok hoşuma gitti içinde 650w psu felan var bütçemi biraz aştım ama değer.

Yeni konular

Geri
Yukarı