5500 TL sistem toplama

Hocam indirimlerde oyun yakalarsanız daha ucuza gelir şu an Cyberpunk 2077 200 TL'ye alınabiliyor sanırım.(Epic kuponuyla birlikte)
Bu arada yerinizde olsam donanım arşivi'nin çok iddialı olduğu yeni F/P sistemi beklerdim. Bence çok güzel bir sitem olacak.

Vede şu anda Steam indirimlerinde birçok oyun aldım. Sanırım 1600 TL'nin büyük bir kısmını bilgisayar için ayırabilirim.

RAM'i 2 tane alın.
Toplam fiyat 5,687 TL.

Delisin delisin.https://www.youtube.com/watch?v=w2dcvA1lz4I skine bu para verilir mi?

Sadece skin için değil. Oyunda alacağım. Zaten CS:GO'da en kötü bıçak bile 600 TL.😅
İndirim kodu sürekli yenile.

240 GB depolama alanı benim için az. Şu anda laptopumun bile yaklaşık 350 GB'dı dolu. Ama ben 480 GB'ını alırım. Teşekkürler.

RAM'i 2 tane alın.
Toplam fiyat 5, 687 TL.

240 GB depolama alanı benim için az. Şu anda bile laptopumun yaklaşık 350 GB'ı dolu. Ama herhalde 480 GB'ına param yeter.
Bence skine 1600 TL vermek yerine bilgisayara verseniz daha iyi olur bir oyuna o kadar para yatırmak saçma.

Zaten şu anki Steam indirimlerinde bir sürü oyun aldım. 1600 TL'nin büyük bir kısmıyla mouse, klavye, monitör gibi ekipmanları alacağım.
Hocam indirimlerde oyun yakalarsanız daha ucuza gelir şu an Cyberpunk 2077 200 TL'ye alınabiliyor sanırım.(Epic kuponuyla birlikte)
Bu arada yerinizde olsam donanım arşivi'nin çok iddialı olduğu yeni F/P sistemi beklerdim. Bence çok güzel bir sitem olacak.

Yakın bir zamanda almayacağım zaten. Ben alana kadar donanım arşiv sistemi tanıtır.

RAM'i 2 tane alın.
Toplam fiyat 5, 687 TL.

Monitörü unutmuşsunuz. SSD'yi 480 GB'a yükseltsem üstüne monitör, kulaklık, klavye, mouse almaya çalışsam paramın yeteceğini sanmıyorum.
@adnan. Mihci @Viper34 @Arda9843 @Arslonga @Kagoer @irfan b @hahahahah @Kralmelo
Aslında benim 9600 TL'em var ama 2500 TL'sini PS4 almak için ayırdım. PS4 yerine bilgisayara versem 2500 TL'yi FIFA 20 tarzı oyunları rahatlıkla oynayabilir miyim?

Son düzenleme:
Monitörü unutmuşsunuz. SSD'yi 480 GB'a yükseltsem üstüne monitör, kulaklık, klavye, mouse almaya çalışsam paramın yeteceğini sanmıyorum.
Yok, ben unutmadım aslında. Olması gerektiğini bilmiyordum.
Aslında benim 9600 TL'em var ama 2500 TL'sini PS4 almak için ayırdım. PS4 yerine bilgisayara versem 2500 TL'yi FIFA 20 tarzı oyunları rahatlıkla oynayabilir miyim?
Evet, oynarsınız. 9600 TL ile bir bilgisayar toplayabilirim isterseniz, sonra siz kıyas yaparsınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
240 GB depolama alanı benim için az. Şu anda bile laptopumun yaklaşık 350 GB'ı dolu. Ama herhalde 480 GB'ına param yeter.
Bütçenizi arttırıp 480 GB SSD alabilirsiniz ya da sonradan HDD alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı