5500 TL tablet önerisi

Ben MacBook almadan önce iPad mi alsam diye düşünüyordum. Çünkü performansı ve klavye takma özelliği beni benden alıyor. Bir iki yıl içerinde kesinlikle bende almak istiyorum IPad'lerden. 5500TL'ye alabileceğin laptopların sana bir faydası olmaz. iPad alman çok daha mantıklı olacaktır.

iPad Air 10.9 öneririm. Kesinlikle bu fiyat bandına harika cihaz. Yanına bir de Apple pencil ve magic keyboard alırsın ilerleyen zamanlarda. Harika bir setin olur.

Onun hafızasına 64 GB ben çok oyun oynama hevesi olan birisiyim, içine yüklersem hafızası dolacaktir.

Onun hafızasına 64 GB ben çok oyun oynama hevesi olan birisiyim, içine yüklersem hafızası dolacaktir.

Air4 önerebilirim. Tavsiyem iPad dışında başka cihaz almamanız.

Hafıza sıkıntı 64 GB az kalem olmasa da olur aslında, aklımda Samsung Tab S7 var ama bu da benim fikrim.

256 GB olan versiyonunu tercih edebilirsin.

Butcem 5500 civari 7000 zorlar beni o fiyata aklima 11 iPad Pro var.

Air4 önerebilirim. Tavsiyem iPad dışında başka cihaz almamanız.

Sence Tab S7 alınır mı? 128 GB, S pen, SD 865 Plus var. Tam ihtiyaçlarımı karşılıyor ama iPad Air 4 daha mantıklı aslında ama hafızası sıkıntı benim için 64 az gelir. PUBG, CoD, genshin impatch, Dead by lightning, Fortnite gibi oyunlar ana tercihim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hafıza sıkıntı 64 GB az kalem olmasa da olur aslında, aklımda Samsung Tab S7 var ama bu da benim fikrim.

Butcem 5500 civari 7000 zorlar beni o fiyata aklima 11 iPad Pro var.

Sence Tab S7 alınır mı? 128 GB, S pen, SD 865 Plus var. Tam ihtiyaçlarımı karşılıyor ama iPad Air 4 daha mantıklı aslında ama hafızası sıkıntı benim için 64 az gelir. PUBG, CoD, genshin impatch, Dead by lightning, Fortnite gibi oyunlar ana tercihim.

Eğer resim ve video arşivlemezseniz 64 GB yeter. IPad'lar çok güçlü. Ayrıca 5 yıl boyunca stabil performans verecek. A14 bionic SD865+'dan daha güçlü.

Eğer resim ve video arşivlemezseniz 64 GB yeter. IPad'lar çok güçlü. Ayrıca 5 yıl boyunca stabil performans verecek. A14 bionic SD865+'dan daha güçlü.

Umarım hocam o kadar oyun dersi kaldırır. Bende 16 GB var yetiyor ama oyun yok yukleyince yeter umarım sorun yaşamam.

Geri
Yukarı