5500 TL telefon tavsiyesi

Teşekkürler, Samsung S20 FE 120 Hz ekrana sahipmiş, 60 sanıyordum. O yüzden Samsung alınabilir fakat bu Snapdragon'lu 5G destekli modeli Türkiye'de var mı şu an?

Evet ama sadece Vatan satıyor galiba.
Buyurun linki:

Teşekkürler, Samsung S20 FE 120 Hz ekrana sahipmiş, 60 sanıyordum. O yüzden Samsung alınabilir fakat bu Snapdragon'lu 5G destekli modeli Türkiye'de var mı şu an?

5G modeli yok diye biliyorum ama olsa da bir şey değişmez 5-6 yıldan önce Türkiye'de 5G yaygınlaşmaz çünkü.

Türkiye'deki modelde Exynos işlemci var maalesef. Ama Samsung'un farklı bir modelini de alabilirsin A52 güzel telefon mesela.

Hayır Vatan da var.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-07-24-19-15-27-84.jpg
    Screenshot_2021-07-24-19-15-27-84.jpg
    57,3 KB · Görüntüleme: 26
Evet ama sadece Vatan satıyor galiba.
Buyurun linki:

Sadece vatan hım.. O zaman alınabilir, ekranda tatmin edici duruyor çünkü.
Kamera megapikselleri düşük olmasına rağmen baya başarılı duruyor.

Sadece Vatan hım. O zaman alınabilir, ekranda tatmin edici duruyor çünkü.
Kamera megapikselleri düşük olmasına rağmen bayağı başarılı duruyor.

Fotoğraf kalitesi MP'ye değil kamera lensine bağlıdır.
Ona bakılırsa iPhone 12 serisinde 13 MP kamera var ama piyasanın en iyi kameralarından (Zoom vb dahil edilmeden, kalite olarak bahsediyorum)

Fotoğraf kalitesi MP'ye değil kamera lensine bağlıdır.
Ona bakılırsa iPhone 12 serisinde 13 MP kamera var ama piyasanın en iyi kameralarından (Zoom vb dahil edilmeden, kalite olarak bahsediyorum)

Evet, kullanılan lensler Samsung'un amiral gemilerinde kullandığı lenslerdenmiş, o yüzden kaliteli duruyor. 25 W hızlı şarj adaptörü çıkmıyormuş, tek sıkıntı o. Satın alacağız artık ne yapalım, çok sağ ol dostum aydınlattığın için.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı