5500 TL'ye kadar Telefon Önerisi

Bütçe
5500

Muyan

Hectopat
Yer
Papa's Pizzeria
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ekran inç konusunda hiçbir sıkıntım yok, yani hafif küçük ya da tam ortalama büyüklükte olursa daha iyi olur (taşıma ve kullanım açısından).
Sadece bilindik 3 marka ve modelleri arasında kaldım. Fazla oyun oynamıyorum sadece günlük Instagram, Whatsapp ve Youtube'a giriyorum ama oynarsam da beni yarı yolda bırakmasın.
Güçlü işlemcisi olmasını tercih ederim.
Kamera yönünden bakarsak öyle abartılı MP istemem sadece Apple'larda olduğu gibi MP az olsa bile çok kaliteli fotoğraf ve 4K 30/60FPS videolar çekebilsin isterim.

Iphone SE 2020 128 GB

Samsung S10+ 128 GB
Samsung A51 128 GB
Samsung M51 128 GB

Xiaomi Mi Note 10 Lite 128GB

Ekstra önerilerinize açığım fakat şunu belirtmek isterim ki bu 3 markayı tercih ettiğimi söyleyebilirim.

Samsung Galaxy Note 10 Lite 128 GB (Samsung Türkiye Fiyatı 4700TL

Bence bu telefon alabileceğin iyi telefonlardan birisi. Performansı, tasarımı ve kalemiyle seni tatmin edebileceğini düşünüyorum. Göz atabilirsin.🙂

Ya cidden çok kararsız kaldım. iPhone SE 2020 iyi gibi ayrıca küçük olması benim için avantaj; tek dezavantajı pil. Şu anki telefonum A5 2016 ve 5.2 inç olmasından bana yetiyor. Yeni nesil (2020) akıllı telefonları standart 6.4+ inçden başladığı için sağ olsunlar bu konuda çok zorlanıyorum.
Samsung Galaxy Note 10 Lite 128 GB (Samsung Türkiye Fiyatı 4700TL

Bence bu telefon alabileceğin iyi telefonlardan birisi. Performansı, tasarımı ve kalemiyle seni tatmin edebileceğini düşünüyorum. Göz atabilirsin.🙂

Ayrıca belirtmek isterim sanırım pil konusu yüzünden Samsung telefonlar alacağım gibi. Yalnız yanında böyle büyük bir telefon alacaksam bu yüz tanıma sistemi tarzında bir şeyleri de isterim doğrusu.

Fakat fazla ağır olmayan, kamerasının MP düşük olsa bile en azından Apple kalitesinde (İşlemci+Android'den gücünü biraz daha alabilsin).

Önerdiğiniz telefon çok şık ve kullanışlı fakat biraz çizim telefonuna benziyor kalemiyle vs.

Son düzenleme:
Ekran inç konusunda hiçbir sıkıntım yok, yani hafif küçük ya da tam ortalama büyüklükte olursa daha iyi olur (taşıma ve kullanım açısından).
Sadece bilindik 3 marka ve modelleri arasında kaldım. Fazla oyun oynamıyorum sadece günlük Instagram, Whatsapp ve Youtube'a giriyorum ama oynarsam da beni yarı yolda bırakmasın.
Güçlü işlemcisi olmasını tercih ederim.
Kamera yönünden bakarsak öyle abartılı MP istemem sadece Apple'larda olduğu gibi MP az olsa bile çok kaliteli fotoğraf ve 4K 30/60FPS videolar çekebilsin isterim.

Iphone SE 2020 128 GB

Samsung S10+ 128 GB
Samsung A51 128 GB
Samsung M51 128 GB

Xiaomi Mi Note 10 Lite 128GB

Ekstra önerilerinize açığım fakat şunu belirtmek isterim ki bu 3 markayı tercih ettiğimi söyleyebilirim.

S10+'lar iyi fakat HepsiBurada gibi sitelerden alınca taksit imkanı olmuyor (3 taksit olmak zorunda). Yani kısacası web üzerinden değil de mağazadan (MediaMarkt, Vatan, Teknosa, GSM Mağazaları) olursa daha iyi olur çünkü taksit imkanı sağlanabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı