5500 TL'ye RX 6600 alınır mı?

Hocam mümkünse anakartı değiştirin derim.

Ekran kartına taktınız yani değil mi? Eeğr anakarta takarsanız işlemcinin ekran kartını kullanır. Eğer arkadaşınızda falan daha yüksek çözünürlüklü monitör varsa deneyip darboğaz var mı yok mu görebilirsiniz. RAM ile alakalı da olabilir.

Ekran kartına taktınız yani değil mi? Eeğr anakarta takarsanız işlemcinin ekran kartını kullanır. Eğer arkadaşınızda falan daha yüksek çözünürlüklü monitör varsa deneyip darboğaz var mı yok mu görebilirsiniz? RAM ile alakalı da olabilir.

Tabii tabii taktım ekran kartını.

Hocam mümkünse anakartı değiştirin derim.

Ekran kartına taktınız yani değil mi? Eeğr anakarta takarsanız işlemcinin ekran kartını kullanır. Eğer arkadaşınızda falan daha yüksek çözünürlüklü monitör varsa deneyip darboğaz var mı yok mu görebilirsiniz? RAM ile alakalı da olabilir.

Elimdeki kasa ile idare edeyim çok masraf etmeyeyim diyordumda. Bir RAM bir ekran kartı çözer diyordum ama yok olmadı. Mecbur elimizi cebimize atacağız sanırım.

Oyun içindeyken neysede. Bekleme alanında mouse hareket ettirmiyorum bile. Durduğu yerde drop giriyor.
Hocam o zaman sizin driver sıkıntılı bence. Dediğinizin aynısı bende photoshop'ta olmuştu. Masaüstüne sağ tıklayıp sürümü tekrar kontrol eder msiniz? Eğer doğruysa başka bir WHQL sürümü deneyebilirsiniz. Diğer tüm problemleri elemeye çalışıyorum darboğaz var mı yok mu emin olmak için.

Hocam o zaman sizin driver sıkıntılı bence. Dediğinizin aynısı bende photoshop'ta olmuştu. Masaüstüne sağ tıklayıp sürümü tekrar kontrol eder msiniz? Eğer doğruysa başka bir WHQL sürümü deneyebilirsiniz. Diğer tüm problemleri elemeye çalışıyorum darboğaz var mı yok mu emin olmak için.
Şuan bu fotoğraf taki gibi güncelleme

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    10,8 KB · Görüntüleme: 12
Windows 10/11(hangisini kullanıyorsanız) 64-bit edition 22.6.1 WHQL sürücüsünü deneyebilir misiniz? Eğer ana ekranda bile problem varsa darboğaz ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Birde PSU'nuz kaç watt'lık hocam?

Windows 10/11(hangisini kullanıyorsanız) 64-bit Edition 22.6.1 WHQL sürücüsünü deneyebilir misiniz? Eğer ana ekranda bile problem varsa darboğaz ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Bir de PSU'nuz kaç Watt'lık hocam?

Onu indiriyorum şu an. 500W 12v ta 350W çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı