5500 XT düşük Mh/s değeri

incisquirtle

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5500
RX 6600
Meslek
filmmaker, youtube creator menager, music producer
Driver sürümüm 20.9.2 13.5 - 14Mh/s gibi değerler alıyordum (aylar önce uzun süredir yapmayı bırakmıştım.) şuan ise 3-5mh/s gibi değerler alıyorum.
Yazılımı çalıştırdığımda bu kırmızı yazılar çıkıyor. Sorun nedir?

1638100891454.png

Edit: 20.7.2 sürüme geri döndürdüm 10.5Mh/s'a kadar yükseldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows_tdr_fix.reg'e çift tıklamanı istiyor, muhtemelen kazım programının olduğu klasörde böyle bir dosya var.

Yapmışsınızdır da aklıma gelen sıkıntı olacak durumları yazayım. Ekran kartını Software'dan 'Bilgi işlem'e almak. T-Rex Miner indirip onda denemek. DDU ile driveri indirip önerilen driveri kurmak. OC ayarlarınız aynıdır zaten onu yazmama gerek yok.

Ekran kartını Software'dan 'Bilgi işlem'e almak
Hocam o olay 500 serisi kartlar için geçerli oluyor.
DDU ile driveri indirip önerilen driveri kurmak
Hocam WHQL sürümü olan 20.11.2 sürümünü kullanıyorum şuan 10Mh/s veriyor.
OC ayarlarınız aynıdır zaten
Undervoltage yaptığımdan etkileniyor mu diye otomatik mod'a alıp öyle denedim hala aynı Mh/s veriyor.

Hocam o olay 500 serisi kartlar için geçerli oluyor.

Hocam WHQL sürümü olan 20.11.2 sürümünü kullanıyorum şuan 10Mh/s veriyor.

Undervoltage yaptığımdan etkileniyor mu diye otomatik mod'a alıp öyle denedim hala aynı Mh/s veriyor.
Ben uzun zamandır kullanmıyorum RX serisini ama benim için deneyin :) Bilgi işlem şeyini.

TeamRed ile kullanıyordum NB'yi deneyeceğim şuan
Ne desem tersini yapıyorsun :D T-Rex iyidir ya. Bilgi işlemi de dene sonra yaz aklıma bir şey gelirse ben de yazarım geçmiş olsun. Bu arada bilgi işlem seçeneği yoksa bilmiyorum tabii bazılarında yoktu yorum yazmışlarıdı.
Hocam olsa yapayım da 5000 serisi kartlarda bilgi işleme alma olayı yok.Eki Görüntüle 1228302
bu şekilde. o ayar hiç yok.
Hmm peki hocam o minerleri dene o zaman :(

Ne desem tersini yapıyorsun :D T-Rex iyidir ya. Bilgi işlemi de dene sonra yaz aklıma bir şey gelirse ben de yazarım geçmiş olsun. Bu arada bilgi işlem seçeneği yoksa bilmiyorum tabii bazılarında yoktu yorum yazmışlarıdı.

Hmm peki hocam o minerleri dene o zaman :(
İndiriyorum şuan deneyip yazacağım.
Kendi kendine 14Mh/s'a çıktı. Bu 2 Miners'ta bi gariplik var herhalde belli bir süre sonra da 500-600Gh/s gösteriyordu. Bakalım böyle devam edecek mi. @The Theseus

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı