5500 XT sistem performansı düşük

Tüm driverlerim güncel
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
12 ocak videosu bende size bunu atayım o zaman, ben sistem karşılaştırması istemiyorum. Problemin çözümünü bulmaya çalışıyorum bilmem anlatabildim mi.
SSD var mı sistemde?

Ondan dolayı olma ihtimali de yüksek. Harddiskler artık depo birimi dışında kullanılmamalı. (Ki artık 8TB SSD'ler çıkıyor yakında HDD diye hiçbir şey kalmayacak).

Ondan dolayı olma ihtimali de yüksek. Harddiskler artık depo birimi dışında kullanılmamalı. (ki artık 8TB SSD'ler çıkıyor yakında HDD diye hiçbir şey kalmayacak).
haklısınız tabii, fakat bu kadar fark olması da normal olamaz ya. 5-10 fps değil ki farklar forumda birçok 5500xt konusu aynı performans düşüklüğünden muzdarip.. hepsine baktım neredeyse.

@dogukankurnaz ayar problemi var gibi daha çok. %83 ekran kartı kullanımına 53 FPS görüyorsun ve bu normal değil. Tek oyunla deneyerek sistemsel veya yazılımsal bir sorun olduğuna karar vermezsin. Başka oyunlarda dene, Warzone ayarlarına tekrardan bak sonra duruma göre bakarız.

@dogukankurnaz ayar problemi var gibi daha çok. %83 ekran kartı kullanımına 53 FPS görüyorsun ve bu normal değil. Tek oyunla deneyerek sistemsel veya yazılımsal bir sorun olduğuna karar vermezsin. Başka oyunlarda dene, Warzone ayarlarına tekrardan bak sonra duruma göre bakarız.

Ayarlar hakkında bana yardımcı olur musunuz lütfen.. Radeon sistemi Nvidianın ki kadar basit değil malesef. Çok karışık geliyor bana.

Son düzenleme:
Ayarlar hakkında bana yardımcı olur musunuz lütfen.. Radeon sistemi Nvidianın ki kadar basit değil maalesef. Çok karışık geliyor bana.

Oyun içi ayarlardan bahsediyorum. Çok FPS düşüren bir ayarı sona çekmiş vb. olabilirsin. Başka oyunlarda ideal FPS alıyorsan Warzone ile alakalı bir durum vardır.

şuan warzone'dayım gpu kullanımı 80lerde geziyor gene. Her ayarı ultraya çekiyorum gene o civarlar. Google'da bir çok konuya baktım bu forumda da ne oluyor bu karta ya %99 kullanım olsa cidden uğraşmayacağım. kasam +6 fanlı bir kasa ısınma sorunu yok. GPU 60 dereceden yukarı çıkmıyor.. Çözümü bulamadım hala. 2x8 GB Dual Channel RAM kullanıyorum bu arada.

Geri
Yukarı