5500TL 850W güç kaynağı önerisi

850W güç kaynaklarının fiyatları inanılmaz kötü şu an. PCI-e 5.0 güzel ünite kalmadı iyi fiyata. 1000W güç kaynakları ile 850W modeller arasındaki fiyat farkı da epey kapanmış durumda. Eyvahlar olsun...

BFG Gold alırsınız.

Normalde 1 ay önce alacaktım. 4000 TL civarındaydı fiyatları. Ancak TL sağ olsun günlük fiyat değişiyor. Dediğiniz gibi yakın fiyatta 1000W varsa onu da alabilirim aslında.

Normalde 1 ay önce alacaktım. 4000 TL civarındaydı fiyatları. Ancak RL sağ olsun günlük fiyat değişiyor. Dediğiniz gibi yakın fiyatta 1000W varsa onu da alabilirim aslında.

Şu var aslında ama bunun hakkında detaylı bilgi yok. Alırsanız muhtemelen üzmeyecek ama üreticisi ve platform bilgisinin pek olmayışı yüzünden öneremiyorum. BFG Gold alıp geçin derim.

Başka da yok zaten. Ondan sonraki en ucuzu şu:

Top kalitede.

Şu var aslında ama bunun hakkında detaylı bilgi yok. Alırsanız muhtemelen üzmeyecek ama üreticisi ve platform bilgisinin pek olmayışı yüzünden öneremiyorum. BFG Gold alıp geçin derim.

Başka da yok zaten. Ondan sonraki en ucuzu şu:

Top kalitede.

BitFenix'i alayım ben o zaman. :)

@beruxen nasıl bir ses? Zero RPM modu olmayan bir model ama fan devri %60 hatta %80 yüke kadar düşük ve rahatsızlık verici bir sesi olmamalı.

Dosya yükleme linki atamıyorum. Rahatsız edici tıkırtı tarzı bir ses değil. Fan biraz hızlı döner ses çıkarır ya. Öyle bir ses. Yükleme yapabileceğim bir site varsa ses kaydını atabilirim. Bu arada Zero RPM özelliği olan PSU tavsiyeniz varsa alabilirim. Bütçemi biraz daha arttırabilirim.

Son düzenleme:
@beruxen PQ850M'ye bakabilirsiniz (ATX 3.0 değil ama kaliteli bir modeldir). Hem Zero RPM moduna sahip, hem de ses konusunda başarılı bir modeldir.

Ses için de Youtube ile paylaşım yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı