5500TL monitör dahil PC toplama

metehnn

Picopat
Daha fazla  
Başlıktan belli arkadaşlar monitör 800 TL bütçe ayırdım 800TL üzerine çıkmazsanız sevinirim. 800 TL çıkarınca 4700 TL kalıyor biliyorum şu anki zamanda almak saçma olur ama 1 ay sonra alacağım. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıktan belli arkadaşlar monitör 800 TL bütçe ayırdım 800TL üzerine çıkmazsanız sevinirim. 800 TL çıkarınca 4700 TL kalıyor biliyorum şu anki zamanda almak saçma olur ama 1 ay sonra alacağım. Önerilerinizi bekliyorum.
1 ay sonra alacaksan 1 ay sonra konuyu aç. Bakarsın Amerikan ekonomisini Allah çarpar RTX 3090 1500 TL olur.

Şu anda APU almanız en iyi tercih olur. Piyasa düzelince de iyi bir ekran kartı alırsınız.

Gamegarajından hazır sistem buldumda RX560 iyi bir ekran kartı mı? GTA 5 yüksek ayarlar Dying Light Batman Arkham Knight gibi oyunları orta veya yüksek ayarda çalıştırır mı?

Gamegarajından hazır sistem buldumda RX560 iyi bir ekran kartı mı? GTA 5 yüksek ayarlar Dying Light
Buradan oyunlardaki değerlere bakabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı