5500TL monitör dahil sistem toplama

Rafaello

Hectopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi forumlar.
5500TL ile monitör dahil (Max 1000TL olabilir.) en performanslı sistemi yazabilir misiniz?
Not; kasa vs PSU kaynağım var. O yüzden sistem yazarken bunları göz önünde bulundurursanız sevinirim. 🤗

Herkese iyi forumlar.
5500TL ile monitör dahil (Max 1000TL olabilir.) en performanslı sistemi yazabilir misiniz?
Not; kasa vs PSU kaynağım var. O yüzden sistem yazarken bunları göz önünde bulundurursanız sevinirim. 🤗
PSU kaç watt ve marka model ne? Kasa marka model belirtirseniz güzel olur.

500W kaliteli bir PSU'nun olduğunu varsayarak.

500W kaliteli bir PSU'nun olduğunu varsayarak.

Ortalama olarak aklımdan geçen bir sistem lakin ben daha performanslı bir sistemin toplanabileceğini varsayıyorum. O yüzden çok kararsızım.
Attığım sistemi alın bütçeyi kısmak için 240gb yaptım.
Laptop sahibiyim. Içerisinde bulunan 2TB ve 128gb SSD nin birisini çıkartıp, pcde kullanma gibi bir durumum var. En azından bütçeyi işlemci ve ekran kartına ayırmak için. Şimdi bunun üzerine birşeyler söyleyebilir misiniz?

Ortalama olarak aklımdan geçen bir sistem lakin ben daha performanslı bir sistemin toplanabileceğini varsayıyorum. O yüzden çok kararsızım.

Bana göre parçalardan SSD ve işlemci yükseltmesi yapabilirsiniz 1660S orta fiyat aralığında en iyi karttır dediğim gibi işlemci ve SSD'yi yükseltirsek bütçenizi aşar.

Geri
Yukarı