5500TL Sistem Tavsiyesi

Knight online oyuncusuyum vıdeo cekıyorum ve youtube'da paylasıyorum onerdıgın sıstem kasa yok psu yok sogutma yok guzel bır sıstem atarmısınız

Benim önerdiğim sistemde kasa ve psu var. GeForce Experience programını kullanacaksan Gtx 970 de alabilirsin. Ama tavsiye etmem. Oyunlardaki performansın düşecektir.

Benım kullancagım bılgısayar oyun ve render yapıp youtube atmak başka bsy yok ondan guzel birtane toplıyıp 2 senede degısmek ıstemıyorum amd ekran kartı tavsıye etmıyolar bılmıyorum sız ne dusunuyorsunuz

Bu sisteme bir göz at ikinci kez paylaşıyorum bugün monitör çıkarılıp anakart ve ramleri yükseltme yapılabilir. (Monitör istemiyorum dediğin için)
1.JPG

Pardon render için yazdığını görmemiştim.

Herhalde pek yormuyor sistemi o oyun ama bütçe çok diye ve Steam'dan belki sistemi yoran oyun alacaksın dye çok güçlü sistem topladım;

MSI R9 390X GAMING 8G GDDR5 8GB 512Bit AMD Radeon DX 12 Ekran Kartı
Intel Core i7 6700K Soket 1151 4.0GHz 8MB Önbellek 14nm İşlemci
ASUS Z170 PRO GAMING Intel Z170 Soket 1151 DDR4 3400MHz(O.C.) USB3.1 Anakart
COOLER MASTER SEIDON 120V SIVI SOĞUTMA SİSTEMİ
Samsung 250GB 750 EVO SATA 3.0 (Okuma 540MB / Yazma 520MB) SSD
COOLER MASTER RC-K380 80PLUS 700W MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA
CORSAIR 16GB (1X16GB) Vengeance Siyah DDR4 2400Mhz CL14 Single Ram

Ama Nvidia'nın Pascal mimarili ekran kartları çıkacak. Tam bir fiyat performans ürünü olacak diyorlar. İstersen sistemi şimdi almayıp Pascal mimarisi çıkınca alabilirsiniz. Şuan ekran kartı Amd ama :)
Ne zaman çıkacağı bellimi ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı