5500XT 8 GB vs 1650 Super 4 GB

Flexery

Hectopat
Daha iyi bir oyun performansı için hangi kartı önerirsiniz? AMD kartları ısınıyor diye bir söylem var pek bir bilgim yok bu konuda.
Yeni nesil oyunlarda hangisi daha iyi performans verir hangisini önerirsiniz?
Isı konusunda da bir problem var mı 5500XT'de?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha iyi bir oyun performansı için hangi kartı önerirsiniz? AMD kartları ısınıyor diye bir söylem var pek bir bilgim yok bu konuda.
Yeni nesil oyunlarda hangisi daha iyi performans verir hangisini önerirsiniz?
Isı konusunda da bir problem var mı 5500XT'de?
Isınma problemi markadan markaya göre değişir. Mesela bir marka fanını az çalıştırınca ısınırken başka bir marka fanını az çalıştırarak soğuk kalabilir.

Hocam partner kartları ısınma sıkıntısını çözüyor. Ancak stabil bir kart istiyorsanız NVIDIA tercih edin derim. AMD kartlardan memnun olan insanlar var fakat memnun olmayanlar da var. Bu arada eğer AMD almaya karar verirseniz Sapphire markasına yönelin.

Isınma sorunu yok hocam, 4-5 saat PES 2021 oynuyorum 50-55 derece fanlar bazen dönmüyor bile. VRAM'den dolayı benim önerim RX 5500 XT 8GB.

AAA oyunlarda da benim Sapphire Pulse 65'i gördü maksimum. RDR2'de mesela 60 derece seviyelerinde geziyor kasam önü kapalı Corsair 275R olmasına rağmen.

XFX mi Sapphire mi önerirsiniz?
Sapphire Pulse 5500 XT 8 GB almanızı tavsiye ederim.
Isınma sorunu yok hocam, 4-5 saat PES 2021 oynuyorum 50-55 derece fanlar bazen dönmüyor bile. VRAM'den dolayı benim önerim RX 5500 XT 8GB.
Isınma problemi markadan markaya göre değişir. Mesela bir marka fanını az çalıştırınca ısınırken başka bir marka fanını az çalıştırarak soğuk kalabilir.
XFX mi Sapphire mi önerirsiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı