5500XT sistemde düşük FPS

HNKAYA

Decapat
Daha fazla  
Merhaba kolay gelsın arkadaşlar GTA 5 oynarken cok dusuk (28-35) FPS alıyorum acaba bir şeyı mı yanlış yapıyorum?

Sistem bılgılerı;
2x8GB Crucial RAM 3000MHz CL15.
i510400F işlemci.
MSI AMD Radeon Gaming X 5500XT 8 GB.
ASUS TUF Gaming B460-PRO (wifi)

YouTube izlediklerım 100FPS alıyor en dusuk, bir de GTA 5 grafık ayarlarını ne kadar degıstırırsem degıstıryım FPS artmıyor veya azalmıyor.
Bilgisayarımın üstüne sağ tuşa basıp yönete girip aygıt yönetıcısıne de baktım, kurulu olmayan drıver da yok.

GTA 5 ICINDENDE KAPALI
.

Dosya Ekleri

• 2.PNG
    2.PNG
    183,8 KB · Görüntüleme: 27
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    288,9 KB · Görüntüleme: 32
  • 3.PNG
    3.PNG
    203 KB · Görüntüleme: 22
  • 4.PNG
    4.PNG
    107,9 KB · Görüntüleme: 22
Pek fikir kalmadı ama, monitörün 1ms 144 Hz ise belki bununla alakalı bir şeyler vardır. Hani G-sycn falan destekliyordur monitörün. Ayar falan yapılması gerekiyordur.
"FPS hiç değişmiyor" dedin ya.

Monitörüm Gamepower 1ms 144Hz ama bundan öncekı sıstemımde ASUS RX580 8 GB işlemcı AMD Ryzen5 3600 vardı gayet ıyı oynuyordum sımdıkı sıstemım daha ıyı ama FPS alamıyorum cok ılgınc ekran kartını da göruyor bılgısyar bu sıstemın en az 130FPS alması gerekıyor.

Monitörüm Gamepower 1ms 144Hz ama bundan öncekı sıstemımde ASUS RX580 8 GB işlemcı AMD Ryzen5 3600 vardı gayet ıyı oynuyordum sımdıkı sıstemım daha ıyı ama FPS alamıyorum cok ılgınc ekran kartını da göruyor bılgısyar bu sıstemın en az 130FPS alması gerekıyor.
Free Sycn seçeneğini devre dışı bırakıp, denesene bir de. GTA V için AMD grafik ayarlarının sağ tarafında gördüm.

MALESEF GENE AYNI FPS ÇOK ENTERESAN NE YAPARSAM YAPAYIM FPS DE HİÇ BİRŞEY DEGISMIYOR GRAFIK AYARLARINI MİNİMUM YAPIYORUM DEGISMIYOR ARTTIRIYORUM GENE DEGISMIYOR

@HNKAYA, küçük harflerle yaz dostum. Bazı insanlar, raporlar ve ban yersin.
Bir öneri daha vereyim;
Diğer bir durum, grafik sürücüsü. DDU ile kaldırıp, tekrar sürücüyü kur. Ama hiç bir ayar yapmadan tekrar dene.

Kücük büyük harf olayını bılmıyordum DDU ne oluyor
Arkadaşlar sorunu ekran kartının programlarını kaldırdım düzeldi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı