5500XT vs 1650S vs RX 580

ROS`[Merve]Major

Centipat
Biraz araştırdım fakat pek bir fark bulamadım bu konuda hepinizin görüşlerini almak gereklidir cevaplarınızı bekliyorum.
RX 580 4 GB.
5500XT 4 GB.
1650S 4 GB.
Soğutma ve FPS konusunda hangi ekran kartı daha öndedir? Fiyatları hepsi birbirine çok yakın kararsız kaldım.

Fiyat performans: 5500XT.
Saf performans: 1650 Super.
RX 580 bu iki ekran kartına göre daha eski ve neredeyse aynı fiyatta. Bence eleyin.
Not: 1650 Super dehşet pahalı şu an. O paraya değecek bir kart değil.

@MoonDrag aynısı monitör için de olmuştu. 14 günlük cayma hakkından dönen ürünleri geri satıyorlar kutusunu kapatıp normal bir durum.

Tabiki 1650S gerek saf FPS olarak gerekde TDP olarak daha iyi. Üstelik stabil driver ile siyah ekran da yemezsiniz.

4 aydır 5500 XT kullanıyorum ne siyah ekran yedim ne de stabilite problemi var.

2 seneye 1650 Super 1050 Ti'ın kaderini kaderini paylaşmaz ve 5500 XT de RX 570 gibi yükselmezse şu an için 1650 Super bir tık daha iyi bir tercih rekabetçi oyun performansıyla. Bana göre aşağı yukarı aynı kartlar 4 GB olarak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Forumda birkaç kişi sipariş ettiği ekran kartlarının bandrollerinin açık olduğunu söylemişti. O yüzden. Yoksa Galax firması tabii ki iyi bir firmadır.

O zaman hiçbir alışveriş sitesinin temiz bir geçmişi yoktur. Bandrolü açıksa, kargo geldiği an kapıda kontrol edilip alınacak. Aslında tüm kullanıcıların bunu yapması esastır. Biz burada ürün bazlı bakmak zorundayız.

Geri
Yukarı