550TL PSU önerisi

Eğer sağlam bir güç kaynağı arıyorsanız FSP Hydro k ya da XPG pylon bütçenize uyuyor. SHP650 V2 bu bütçede kesinlikle alınmaz. Çok kötü değil ama paranız daha iyisine yeterken almanız kötü olur.

Eğer sağlam bir güç kaynağı arıyorsanız FSP Hydro k ya da XPG pylon bütçenize uyuyor. SHP650 V2 bu bütçede kesinlikle alınmaz. Çok kötü değil ama paranız daha iyisine yeterken almanız kötü olur.

Arkadaşlar dediğim gibi maksimum 550TL ve FSP ile XPG'nin o modeli arasındaki fark nedir? Yani dedim gibi sistemi guncelleyecegim, ileride de kullanabilir miyim?

Arkadaşlar dediğim gibi maksimum 550TL ve FSP ile XPG'nin o modeli arasındaki fark nedir? Yani dedim gibi sistemi guncelleyecegim, ileride de kullanabilir miyim?

Sharkoon almayın, korumaları eksik ve iç ünitesi eski bir PSU. Zalman ve XPG arasından XPG tercih edin, Ripple değerleri daha iyi Zalman'a göre. Konu başında belirttiğiniz parçaları kullanacaksanız gayet yeterlidir, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Ben FSP 500W almayı dusunuyorum, sizce yeterli olur mu? Bütçem gerçekten kisitli.
Gerçekten bütçem yok, ne kadar ucuz o kadar iyi. Ve 2060 ile de yetsin dersen alabilirsin.

Bahsettiğiniz FSP Hydro modeli ise alabilirsiniz.

Evet budur. Çalışıyorum ve aileme bakıyorum. Yanlış anlamayın ama param kıymetli. Bu PSU'yu RTX ile kullanırım değil mi? Ryzen 5 CPU ile ileriyi de düşünmem gerekli.

Önerilen XPG pylon 650 Watt modeli alın bence. İleride yüksek PSU'ın faydasını görürsünüz.
Ayrıca o bütçedeki en iyi PSU modellerinden biri.

Kardeşim param yok. Peki Phenom X4 1090 t ve GTX 760'a önereceğiniz var mi?

Gerçekten bütçem yok, ne kadar ucuz o kadar iyi. Ve 2060 ile de yetsin dersen alabilirsin.

Geri
Yukarı