56 Çekirdekli Intel Cooper Lake Duyuruldu

Artık AMD'ye bir şey söyliyemiyorum, söylediğim ilk 1 dakikada hemen en az 3 kişi ''Intel fanboyu seni gidi.'', ''AMD olmasa Intel 8 çekirdekle devam ederdi.'' veya ''Intelcisin, bilgisizsin.'' gibi değişik yorumlar geliyor. AMD süper, AMD çok iyi, Intel ne ya? (!)

Artık AMD'ye bir şey söyliyemiyorum, söylediğim ilk 1 dakikada hemen en az 3 kişi ''Intel fanboyu seni gidi.'', ''AMD olmasa Intel 8 çekirdekle devam ederdi.'' veya ''Intelcisin, bilgisizsin.'' gibi değişik yorumlar geliyor. AMD süper, AMD çok iyi, Intel ne ya? (!)
Böyle bir şey yok fakat sen bilirsin yine.
Ayrıca AMD olmasa intelin 8 çekirdekle devam edeceği doğru, para geliyorsa neden zarar edesin ?
Ayrıca sistemine bol bol RAM takmanın nedeni yine AMD. AMD süper falan değil, en iyiside değil. Sadece intel gibi milleti keklemeye çalışmayan bir firma. Her sene soket değiştirip deli gibi kar edip üstüne üstlük 6 yılda endüstride 1 adım atmamış bir firma değil, biz bunu savunuyoruz. İntel 6 yıl boyunca millete 10nm yapıyoruz yok böyle yok şöyle dedi, bir şey yaptıkları yok.

Bize yenilikçi, ilermeye çalışanlar lazım, kar yolunu bulunca milleti yok gaming yok şöyle laflarıyla milleti keklemeye çalışanlar değil.

Böyle bir şey yok fakat sen bilirsin yine.
Ayrıca AMD olmasa intelin 8 çekirdekle devam edeceği doğru, para geliyorsa neden zarar edesin ?
Ayrıca sistemine bol bol RAM takmanın nedeni yine AMD. AMD süper falan değil, en iyiside değil. Sadece intel gibi milleti keklemeye çalışmayan bir firma. Her sene soket değiştirip deli gibi kar edip üstüne üstlük 6 yılda endüstride 1 adım atmamış bir firma değil, biz bunu savunuyoruz. İntel 6 yıl boyunca millete 10nm yapıyoruz yok böyle yok şöyle dedi, bir şey yaptıkları yok.

Bize yenilikçi, ilermeye çalışanlar lazım, kar yolunu bulunca milleti yok gaming yok şöyle laflarıyla milleti keklemeye çalışanlar değil.
AMD olmasa intelin 8 çekirdekle devam edeceğinin yanlış olduğunu söyleyen yok. AMD'ye kötü bir şey de demedim. Ayrıca böyle bir şeyin olup olmadığını kanıtlar mısınız? ☺ Ayrıca şu RAM şeyini anlamadım.

AMD olmasa intelin 8 çekirdekle devam edeceğinin yanlış olduğunu söyleyen yok. AMD'ye herhangi kötü bir şey de demedim. Ayrıca böyle bir şeyin olup olmadığını kanıtlar mısınız? ☺ Ayrıca şu RAM şeyini anlamadım.
64 bit dediğimiz, sistemde, daha doğrusu işlemcinin 3GB'den fazla RAM'ı utilize etmesini sağlayan sistemi AMD geliştirdi ve sundu. Üstünden parayı kırabilirdi oysaki. 64 bit sayesinde sisteme 3GB'den fazla RAM takıp kullanabilmekteyiz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı