56 OBP taban puanı olan lise nasıldır?

fatihh12

Centipat
Daha fazla  
Tercihte sona yazdığım 69 puanlı Anadolu lisesi çıktı. Bugün baktım da 56 ile kapatmış bu yıl. Yani bu lise nasıldır? Kendi OBP puanım 87. okul değiştirmem gerekirse civardaki okulların çoğu dolmuş. Ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tercihte sona yazdığım 69 puanlı Anadolu lisesi çıktı. Bugün baktım da 56 ile kapatmış bu yıl. Yani bu lise nasıldır? Kendi OBP puanım 87. okul değiştirmem gerekirse civardaki okulların çoğu dolmuş. Ne yapmam gerekiyor?

Berbattır kesin, benim şu an okuduğum okulda 42 vs.
E devletten nakil vs vermeye çalış.

11 oldum, aile zoru ile gittim şu an yaşlanmış gibi hissediyorum. 1 sene pandemi, 1 sene çektim o okulu şu an nakil vermeye çalışıyorum.

Geçmiş olsun. Üniversite düşünüyor musun? Eğer düşünüyorsun neden hala okuldasın? Açığa geçip sınava hazırlansan mantıklı olmaz mı?

Son girenin OBP'si 56 ise mahalle lisesidir muhtemelen. Oranın ortamı da çok iyi olmayacak, nakil vermeyi deneyebilirsin ya da açık liseye geçebilirsin. Ben senin yerinde olsam ikincisini yapardım, ne hocalarla uğraşıyorsun. Ne de kendini bilmez insanlarla uğraşıyorsun. Evde kendi planını yaparak rahat bir şekilde dersine çalışabilir, para birikimi de yapabilirsin :D

Son girenin OBP'si 56 ise mahalle lisesidir muhtemelen. Oranın ortamı da çok iyi olmayacak, nakil vermeyi deneyebilirsin ya da açık liseye geçebilirsin. Ben senin yerinde olsam ikincisini yapardım, ne hocalarla uğraşıyorsun. Ne de kendini bilmez insanlarla uğraşıyorsun. Evde kendi planını yaparak rahat bir şekilde dersine çalışabilir, para birikimi de yapabilirsin :D

Bana sorarsan açık liseye geçip üniversiteye hazırlanırken work and travel için para birikimi yapmak istiyorum fakat bunu aileme söyleyince ortalık kızışıyor. 9. sınıf bitince bir şekilde ikna edebilirim belki...

Yeni konular

Geri
Yukarı