5600 XT sistem boşta ekran kartını kullanıyor

Zerolite

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar, başlıkta gördüğünüz üzere boş sistemde ekran kartı %3 ile %16 arasında in çık yapıyor ve 0'a falan da düşüyor bu bir sorun mudur? 1660 Ti'lı sistemimde Max %5-6 oluyor bunun sorunu nedir? Bir de 3D ayarında kullanıyor. Kullanan dosyaları aşağıda belirtiyorum.
Ekran kartım: RX 5600XT.
Yardımcı olmanızı isterim gerçekten endişe ediyorum yeni bir sistemde böyle bir problem olması.

1596214981936.png

evet o sistemde de oluyor, sizde deneyip yardımcı olursanız çok sevinirim. Görev yöneticisini yana alıp Google'yi kapatın Gpu Sekmesine bakarak %100 oluyor kısa bir saniye.

1660 Ti'ı görünce direk deneyecektim ancak şu an bilgisayardan epey bir uzağım, 16 gün kadar da uzaktayım. Şu an kullandığım sistemde de GPU kullanımını göremiyorum, bu laptopta önceden görünüyordu ama gitmiş yine görev yöneticisinden.

1660 Ti'ı görünce direk deneyecektim ancak şu an bilgisayardan epey bir uzağım, 16 gün kadar da uzaktayım. Şu an kullandığım sistemde de GPU kullanımını göremiyorum, bu laptopta önceden görünüyordu ama gitmiş yine görev yöneticisinden.
performans kısmında gözükmüyor mu ?

Performanstaymış şimdi gördüm aynen. Tam Chrome'u kapattım anlık %100 oldu ve düştü. Problem yok o zaman. Tam kapattığım anda Intel böyle oluyor, büyük ihtimal laptopta Chrome açıkken NVIDIA'yı kullanmadığı için.

Eki Görüntüle 628269
Aynen laptoplar masaüstünde HD graphic kullanır Intel laptoplarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı