APU sistem CPU'nun ekran kartını kullanıyor

Heimdall3

Centipat
Daha fazla  
RAM
8x2 3200MHz CL16
Ekran kartı
ASUS DUAL GTX 1650 4GB
Anakart
MSI B450M-A PRO MAX
İşlemci
R3 3200G 3.60 GHz
APU bilgisayarıma ekran kartı taktım ve bilgisayar hala dahili CPU'nun ekran kartını kullanıyor. 16 GB RAM'im var ve 2 GB'ı kullanıyor ama ben kullanmamasını istiyorum yeni işlemci alamam yardım ederseniz teşekkür ederim.

APU bilgisayarıma ekran kartı taktım ve bilgisayar hala dahili CPU'nun ekran kartını kullanıyor. 16 GB RAM'im var ve 2 GB'ı kullanıyor ama ben kullanmamasını istiyorum yeni işlemci alamam yardım ederseniz teşekkür ederim.

BIOS'tan IGPU'yu kapatman gerek de gereksiz bayağı. Sana bir kayıp yaşatmayacak onu kullanıyor olması.

Normalde ekran kartı takılınca otomatik ekran kartına geçer görüntü kablosunu ekran kartına taktınız değil mi ?

o sorunu düzelttim bios ayarlarından dahili ekran kartını devre dışı bıraktım ama şu an böyle bir hata alıyorum sürekli yardım eder misinz

Dosya Ekleri

• help.PNG
    help.PNG
    11,1 KB · Görüntüleme: 88
BIOS ayarlarından Vega ekran kartını devre dışı bırakacaksın. HDMI kablosunu ekran kartına takarak GTX 1650 kullanabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

BIOS ayarlarından Vega ekran kartını devre dışı bırakacaksın. HDMI kablosunu ekran kartına takarak GTX 1650 kullanabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@517066 yardım edebilir misiniz bilgisayarlarımız benzer de sana ulaşabileceğim bir bilgi verir misin?

Geri
Yukarı