5600G APU sistem toplama

Bütçe
20000 ekonomi anca buna yetiyor. 1660 sistem olunca monitörle 25000'i geçiyor

434912

Hectopat
Daha fazla  
Usta 20000'e daha iyisini toplarsın sanki kart olarak? Bir tek bana mı garip geldi?

Öneri yapabilir misin bu konularda iyi değilim benzer şeyleri toplamak 15.000'e mümkün mü?
@unut
Daha iyi mi aksesuar(monitör, mouse vs.) Ve önereceğin klavyeyle toplarsan kaç ediyor?

Son düzenleme:
Öneri yapabilir misin bu konularda iyi değilim benzer şeyleri toplamak 15.000'e mümkün mü?
@unut
Daha iyi mi aksesuar(monitör, mouse vs.) Ve önereceğin klavyeyle toplarsan kaç ediyor?
Ustam kendin toplamayacaksın, hazır alacaksın. Bekle bir kaç link göndereyim.
Hocam mesela şu sistem var, 15K'ya.

Ayrıca 6600XT kartı, sizin yaptığınız sistemdeki 3050'yi 20FPS farka kadar tokatlıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Katar PRO mouse'u beğendiyseniz alabilirsiniz, MousePad'i başka yerden de bulursunuz 120TL ödemeye gerek olduğunu düşünmüyorum.
Monitör için ASUS'un çokça serileri var, 24 inç olacaksa baya uyguna bulabilirsiniz.

Bu bir örnek link sadece, genel baz alınarak attım. Bakarsınız siz ona, üstüne yine 2K para kalıyor.
Klavye olarak da incehesap gecelerinden birşeyler alabilir, beklemek istemiyorsanız o fiyat aralığına Razer'ın falan güzel serileri var. Nasıl isterseniz ona bakarsınız.
Ben de pek mükemmel değilim bu işlerde ama toplam 20K'ya APU sistem almak çok ama çok mantıksız.

Hazır sistem önermemin sebebi de, hem daha ucuza geliyor hem de güvenilir. GameGaraj, Gaming Gen TR gibi firmalar güvenilir zaten herkes biliyordur.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı