5600X 2060 sistemde durduk yere ses takılmaları oluyor

mark3e

Centipat
Daha fazla  
Merhaba bir süredir anlamsız sıkıntılar yaşıyorum bu problem yaklasık 1 aya yakındır sürüyor. Gün içinde yaşadığım bir problem 3600 işlemciden 5600X işlemciye geçtim geçer geçmez bir sorun olmadı hatırladıgım kadarıyla belirli bir süre sonra bu sorunlar başladı. Video vs izlerken kendi kendine duruyor, video izlerken ve Spotify'da şarkı dinlerken ses takılmaları oluyor anlık bu söylediklerim gün içinde tek tük oluyor fakat cidden rahatsız olmaya başladım.

RAM Corsair 8x2 GB Vengeance LPX siyah 3000MHz CL16.
SSD veya HDD modeli: Seagate 1TB - Crucial BX500 240GB - Team MP33 M.2
Ekran kartı ASUS ROG STRIX adventec RTX 2060.
Anakart Gigabyte B450M S2H v2.
İşlemci Ryzen 5 5600X.

Merhaba bir süredir anlamsız sıkıntılar yaşıyorum bu problem yaklasık 1 aya yakındır sürüyor. Gün içinde yaşadığım bir problem 3600 işlemciden 5600X işlemciye geçtim geçer geçmez bir sorun olmadı hatırladıgım kadarıyla belirli bir süre sonra bu sorunlar başladı. Video vs izlerken kendi kendine duruyor, video izlerken ve Spotify'da şarkı dinlerken ses takılmaları oluyor anlık bu söylediklerim gün içinde tek tük oluyor fakat cidden rahatsız olmaya başladım.

RAM Corsair 8x2 GB Vengeance LPX siyah 3000MHz CL16.
SSD veya HDD modeli: Seagate 1TB - Crucial BX500 240GB - Team MP33 M.2
Ekran kartı ASUS ROG STRIX adventec RTX 2060.
Anakart Gigabyte B450M S2H v2.
İşlemci Ryzen 5 5600X.

Kulaklıgından kaynaklı olabilr bir ihtimal ama kulaklıgınızı başka bir bilgisayarda deneyin bir.

Kulaklıgından kaynaklı olabilr bir ihtimal ama kulaklıgınızı başka bir bilgisayarda deneyin bir.
Sık sık olan bişey olmadığı için kulaklığı test etme şansım pek yok denk getirmek zor olur ama kulaklıktan olucağını sanmıyorum eski bi kulaklık değil ve ses takılmasının dışında videolarda durmada oluyor

Sık sık olan bir şey olmadığı için kulaklığı test etme şansım pek yok denk getirmek zor olur ama kulaklıktan olacağını sanmıyorum eski bir kulaklık değil ve ses takılmasının dışında videolarda durmada oluyor.

Olaiblr ama bende G533 vardı yeni almıstım aynı sorunları yaşadım sonra gittim başka bir arkadaşımın bilgisiyarında denedim ve aynı şey onda da oldugu için kulaklıkta sorun oldugunu anlayıp iade ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı