5600X 3060Ti sistem 9999TL!

Hazır sistem normal. Dört dörtlük her parça olamaz.
Gerçek anlamda düzgün olan bir parçası bile yok, işlemciyi saymıyorum çünkü o doğrudan AMD'den gelme. 3060'ı bile 80 derecede tutamayan tasarımdan 3060 Ti soğutmasını bekliyorsun, R3 3100 tutamayan stok fanı 5600X'e koyuyorsun, hepsinin üstüne de çöp bir kasa koyuyorsun. Bu hazır sistemlikle açıklanamaz.
Zaten kendi forumundaki konuşma şeklini gören bu adam ve sistemlerinden uzak durması gerektiğini bilir, ortaokullu çocuklar bundan daha olgun...

Gerçek anlamda düzgün olan bir parçası bile yok, işlemciyi saymıyorum çünkü o doğrudan AMD'den gelme. 3060'ı bile 80 derecede tutamayan tasarımdan 3060 Ti soğutmasını bekliyorsun, R3 3100 tutamayan stok fanı 5600X'e koyuyorsun, hepsinin üstüne de çöp bir kasa koyuyorsun. Bu hazır sistemlikle açıklanamaz.
Zaten kendi forumundaki konuşma şeklini gören bu adam ve sistemlerinden uzak durması gerektiğini bilir, ortaokullu çocuklar bundan daha olgun...

Bence 10 bin TL'ye 3060 Ti ve 5600 sahibi olacak. PC'si olmayan biri için güzel bir ürün. Ben satın almam. Hazır sistemci değilim. Elinde PC'si yoksa bütçesi az sa bunu alsın. Ürünün met edilecekte noktaları belli. İşlemci ekran kartı. Ayrıca soğur soğur işlemci soğur. Ben de stok fan kullanıyorum işlemcimi.

Arkadaşlar zam gelmiş ???
Screenshot_20210821-193707.png

Her şey işlemci ve ekran kartından ibaret değildir. Elinde o işlemci ile o ekran kartı olsa ne yazacak, sistemde durmadan akustik ve termal sorunlar yaşayacak ve sonrasında yine ek masraf yaparak onları yama ile düzeltmeye çalışacak. Bu çöpü düzeltmek istesen zaten adam gibi 5600X-3060 Ti/6700XT sistem yapacak parayı verirsin.

Hocam +100 stok daha eklemişler toplam 200tane stok 45D gibi bir sürede bitmiş sonradan eklenen 100 stok 10899TL olarak eklenmiştir belki.

Alanlar büyük ihtimalle N11 veya sahibinden üzerinden parçalayıp satacak lokal satıcılardır.

Piyasadan düşük iyi fiyata ekran kartı indirimleri konusu açıyordum 4-5 stok oluyordu, 5 dakikada bitiyordu konu açtığım ürünler için en fazla 2 kişi satın aldığını söylüyordu. Denildiği üzere alıp tuzlayıp satıyorlar maalesef.

Geri
Yukarı