5600X için 1000 TL soğutucu önerisi

Mamacita

Hectopat
darkFlash aquarius kasa.
6700XT.
B550 Pro Plus.
Corsair Vengeance 3600MHz 18CL.
Özellikleri bilerek veriyorum sistem RGB sıvı soğutmalar fazla pahalı kasa cok büyük değil kasaya rahat sığmazı için soğutucu değil de fan olarak RGB bir fan arıyorum kasa renklerini bozmadan hangisini önerirsiniz? 1000'i geçmeyecek şekilde.

CoolerMaster daha iyi performans verir ama ikisi de üzmez. Hangisi daha iyi gözüküyorsa onu alın derim.

Cooler Master daha iyi performans verir ama ikisi de üzmez. Hangisi daha iyi gözüküyorsa onu alın derim.

Hocam bilmdiğimden soruyorum kule tipi çirkin duruyor stock fan gibi üstüne oturan fan yok mudur öyle bir şey istiyorum yoksa mecbur düşük bütçeli bir sıvı soğutucu düşüneceğim.

Hocam bilmdiğimden soruyorum kule tipi çirkin duruyor stock fan gibi üstüne oturan fan yok mudur öyle bir şey istiyorum yoksa mecbur düşük bütçeli bir sıvı soğutucu düşüneceğim.
Hocam öyle var ama stok fan gibi performans verir. Eğer sıvı soğutucu alacaksanız Corsair ve CoolerMaster gibi güvenilir firmalardan alın.

Hocam öyle var ama stok fan gibi performans verir. Eğer sıvı soğutucu alacaksanız Corsair ve Cooler Master gibi güvenilir firmalardan alın.

Tamam teşekkürler ilginize.

Cooler Master daha iyi performans verir ama ikisi de üzmez. Hangisi daha iyi gözüküyorsa onu alın derim.

Hocam bir sorum olacaktı önerdiklerinizden birini alsam ASUS TUF B550 Pro Plus ile renklerini kontrol edebilir miyim bilginiz var mı?

Son düzenleme:
Tamam teşekkürler ilginize.

Hocam bir sorum olacaktı önerdiklerinizden birini alsam ASUS TUF B550 Pro Plus ile renklerini kontrol edebilir miyim bilginiz var mı?
Hocam ikisini de kontrol edebilirsiniz, ama Cooler Master'ı alırsanız onun ARGB'si olduğu için iki fanını ayrı ayrı kontrol edebilirsiniz, daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı