5600X için anakart tavsiyesi

Dün siparişini verdim, bugün de kargoya verildi. ATX ile mATX arasında performans farkı yok, giriş portları sayısı farklı neden daha iyi bir mATX alabiliyorken daha alt bir ATX alayım ki?

Daha iyi bir mATX olduğunu kim söyledi?
Atx anakartlar mATX olanlara göre daha iyi ısı dağıtımı sağlayabiliyor pcb daha geniş olduğu için de neden atar yaptığını anlamadım. "ALMADIYSAN" diye görüşümü belirttim sadece. Daha düne kadar kendinin de bir bilgisi yoktu. Yani hayırlı olsun da neden bu kadar emin konuşuyorsun?

Hayır dostum yanlış anlamışsın neden atar gider yapayım :) Forum burası VRM bakımından faz bakımından daha iyi olduğu testlerde belirtilmiş
@HABAR dostum aklıma bir şey takıldı danışmak istedim, M2 ssd 3.0 ve 4.0 de giriş farkı var mı? 970 Evo Plus aldım soğutucu bloğu olan yere takmak istiyorum galiba orası hem 4.0 hemde 3.0 destekliyor yanlış anlamadıysam takmam da bir sakınca var mı?

Son düzenleme:
Merhaba konuyu hortlatmış oluyorum fakat bende bugun itibari ile 5600x işlemcime anakart almayı düşünüyorum. Gigabyte B550m aorus pro-p anakartını sipariş verdim fakat elite v2yi görünce iptal ettim tekrardan sipariş verebilirim.
yada
2si arasında kaldım gigabyte b550m aorus pro-p anakartından aldıysanız memnun musunuz?
m-atx anakart olduğu için bu kasayıda sipariş verdim elite v2 yi alırsam onuda iadeye yollayacağım.

Merhaba konuyu hortlatmış oluyorum fakat bende bugün itibari ile 5600X işlemcime anakart almayı düşünüyorum. Gigabyte B550M Aorus Pro-p anakartını sipariş verdim fakat Elite v2'yi görünce iptal ettim tekrardan sipariş verebilirim.
Ya da
2'si arasında kaldım. Gigabyte B550M Aorus Pro-p anakartından aldıysanız memnun musunuz?
M-ATX anakart olduğu için bu kasayı da sipariş verdim Elite v2'yi alırsam onu da iadeye yollayacağım.

Anakarttan memnunum ama Gigabyte'nin Fision programı oldukça vasat renk senkronizasyonu yapılmıyor onun haricinde taş gibi anakart.

Anakarttan memnunum ama Gigabyte'nin Fision programı oldukça vasat renk senkronizasyonu yapılmıyor onun haricinde taş gibi anakart.
Tamam çok teşekkür ederim bende siparişi verdim.

@Godsume Merhaba tekrardan sorularımla canını sıkıyorsam kusura bakma Gigabyte Aorus B550M Pro-P bu anakart için 5600x işlemci ile bios güncellemesi gerektimi yoksa tak çalıştırmı yaptın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı