2000TL 5600X için anakart tavsiyesi

Luckytenn

Centipat
Daha fazla  
B550 bir sağlam anakart almak daha iyi sanırım. Bütçem 2000 altı olacak ama B450 anakartta önerebilirsin. Arasındaki farklar ne oluyor bu konuda bilgilendirebilir misiniz?

B550 bir sağlam anakart almak daha iyi sanırım. Bütçem 2000 altı olacak ama B450 anakartta önerebilirsin. Arasındaki farklar ne oluyor bu konuda bilgilendirebilir misiniz?

Al bunu keyfine bak.

Ucuz öneri;

Pahalı öneri;

B550M Mortar önermektense 200 TL daha koyup iyisini almak daha mantıklı geldiği için Mortar'ı önermedim ama aşmak istemiyorum diyorsan yine koyayım linkini.

Al bunu keyfine bak.

VRM'leri ısınıyor bu modelin. Tavsiye etmiyorum. 5600X ile o kadar ısınmasa bile gerek yok.

Ucuz öneri;

Pahalı öneri;

B550M Mortar önermektense 200 TL daha koyup iyisini almak daha mantıklı geldiği için Mortar'ı önermedim ama aşmak istemiyorum diyorsan yine koyayım linkini.

VRM'leri ısınıyor bu modelin. Tavsiye etmiyorum. 5600X ile o kadar ısınmasa bile gerek yok.

X470 bulabilsem onu tavsiye edecektim ama soğutucu var ayrıca bütçesi yüksek o sebeple önerdim.
Soğutuculu B550'lerde çok rahat işini görür.

Benim önerim güncelliği açısından b550 olur. Giriş seviyesi x570 tavsiye etmem açıkçası.

Linke tıklayınca satıcı gözükmüyor. Satılmış muhtemelen. Bir sonraki linkteki ürün de 2100 TL, o paraya B550 Tomahawk var.

Geri
Yukarı