5600X için ekran kartı önerisi

Denizzrn

Centipat
Daha fazla  
Asus DUAL RX 6700 XT alabilirsin. Cashback kampanyası ile 7700 TL gibi bir fiyata geliyor.

Düzenleme: Ekran kartının stoğu bitmiş. Bütçeniz yeterli olursa Sapphire 6700 XT alabilirsiniz.

Ya da n11 üzerinden Asus DUAL 6700 XT alabilirsiniz, cashback kampanyası ile Sapphire 6700 XT ile aynı fiyata geliyor.

Son düzenleme:
Selam. Ryzen 5 5600XLI bir sistem düşünüyorum ancak ekran kartı konusunda biraz karışık. Sizce hangisi? Amacım sadece oyun.
Bütün kartlar farklı sitelerde farklı hazır sistemlere ait sadece hangisini seçebileceğimi düşünüyorum ve 5600X'e uygun olmasını.

Bütçeniz var ise RX6700 XT alın.

ROG STRIX 6600XT ile Dual 6650XT arasında çok bir fiyat farkı yoksa ROG STRIX tercih ederdim ben. Soğutma performans çok daha iyi olur. Aralarında zaten çok bir performans farkı olmadığı için OC yaparak benzer performansları da yakalarsınız. Ayrıca AMD tercih ederseniz sam açıp daha iyi sonuçlar da elde edersiniz.

Hocam kuşkusuz arkadaşın tavsiyesi en iyi seçenek + 500 serisi anakart tercih edip sam teklonojisiyle %5-%10 daha fazla performans elde edebilirsiniz.
Hocam kuşkusuz arkadaşın tavsiyesi en iyi seçenek + 500 serisi anakart tercih edip sam teklonojisiyle %5-%10 daha fazla performans elde edebilirsiniz.
Kesinlikle benimde içimde 6700 xt li bir sistem geçiyor ancak bu attıgım ekran kartlarının hepsi ayrı sitelerde ve ayrı hazır sistemlerde ekran kartını 6700 xt ile değiştirncede min 3000 fiyat koyuyor

Asus DUAL RX 6700 XT alabilirsin. Cashback kampanyası ile 7700 TL gibi bir fiyata geliyor.

Düzenleme: Ekran kartının stoğu bitmiş. Bütçeniz yeterli olursa Sapphire 6700 XT alabilirsiniz.

Ya da n11 üzerinden Asus DUAL 6700 XT alabilirsiniz, cashback kampanyası ile Sapphire 6700 XT ile aynı fiyata geliyor.
Oradaki satıcılarda cashback yok.

Bayram dönemi indirimleri bitti. şuanda piyasa kurak. kart almanı önermiyorum 1 hafta dişini sık.

1080p için RX 6600 XT yeterli. ileriye dönük RX 6700 XT alınabilir. Nvidia tarafında 3070 güzel olur.

Kesinlikle benim de içimde 6700 XTli bir sistem geçiyor ancak bu attıgım ekran kartlarının hepsi ayrı sitelerde ve ayrı hazır sistemlerde ekran kartını 6700 XT ile değiştirncedemin 3000 fiyat koyuyor.

Hocam AMD kartlar fiyat olarak çok avantajlı kendiniz toplayınca daha mantıklı geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı