5600X için fan önerisi

Eğer kasayı bu fiyata yeni aldıysanız iade etmeniz daha iyi olur. O fiyata 7 fanlı akvaryum kasalar mevcut tabii zevkinize bağlı. İçinde tek artısı PSU ama bu markanın PSU'suna güven olmaz.

Evet olur.

Keşke o kasaya 4000 lira vermeseydiniz şansınız varsa iade etmenizi tavsiye edeceğim.
Kardeş yorumunu yeni gördüm. Kasa kutusunda evde duruyor ekran kartı gelmediği için kurmadım. Kafam çok karıştı şimdi gerçekten o kadar kötü mü durum. Biraz araştırdım da

Eğer kasayı bu fiyata yeni aldıysanız iade etmeniz daha iyi olur. O fiyata 7 fanlı akvaryum kasalar mevcut tabii zevkinize bağlı. İçinde tek artısı PSU ama bu markanın PSU'suna güven olmaz.
Kardeş iade etme şansım var. Gerçekten çok mu kötü kasa

Gerçekten o kadar kötü mü durum.

O kadar kötü durum. Hadi kasa kendi başına 1000-1500 olsun bu durumda kalan parayı Rampage marka PSU'ya vermiş oluyorsunuz. Bu markanın çoğu ürünü bilinmez veya kötüdür. Şimdi 2500-3000 lirayı ne olduğu bilinmeyen bir güç kaynağına vermek bana kalırsa akıl kârı iş değil. Köfte kokusu çıkarıp sizi yarı yolda bıraktığında çok üzülürsünüz.

Kasa+PSU için öneri konusu açın bütçenize uygun öneri versinler.

Son düzenleme:
Kardeş yorumunu yeni gördüm. Kasa kutusunda evde duruyor ekran kartı gelmediği için kurmadım. Kafam çok karıştı şimdi gerçekten o kadar kötü mü durum. Biraz araştırdım da.

Kardeş iade etme şansım var. Gerçekten çok mu kötü kasa.

Maalesef kötü hocam içinde güç kaynağı var diye çok abartı bir fiyatı var. Hâlâ mümkünse iade edip buraya kasa önerisi başlıklı konu açabilirsiniz en iyi PSU'lu ve PSU'suz kasaları öneririz.

Hayır uyumlu olmaz. Sizin anakartınız ATX olduğundan bu kasaya büyük gelecektir.

1704716068269.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı