5600X PC toplama

Bütçe
13.000

batuhan6161

Yoctopat
Daha fazla  
1669032190411.png

Eki Görüntüle 1580011

Bu sisteme 2060 Super eklemeyi düşünüyorum. Darboğaz vb. bir sıkıntı yaşar mıyım? Daha alternatif bir sistem önere bilecek var mı?
2.el 2060S 4.000TL civarı buluna biliyor bu sistemin üstüne 2.el bir 2060S düşünüyorum tavsiye ve fikirlerinizi belirtirseniz çok sevinirim. (maksimum bütçe 13.000TL)

Sepette SSD yok elimde mevcut onu takacağım.

Son düzenleme:
Açıkçası kasa için o kadar parayı vermenize gerek yok Gamecase Tropicano 4X120 Mm Rainbow Fanlı Oyuncu Kasası - 8307 Fiyatları ve Özellikleri bu kasayı kullanıyorum gayet de memnunum (eğer sonradan kendim monte ederim dersen al derim )

Açıkçası kasa için o kadar parayı vermenize gerek yok Gamecase Tropicano 4X120 Mm Rainbow Fanlı Oyuncu Kasası - 8307 Fiyatları ve Özellikleri bu kasayı kullanıyorum gayet de memnunum (eğer sonradan kendim monte ederim dersen al derim )

Kaldı ki kullandıkları 80+PSU ne marka sertifikası var mı?

Kaldı ki kullandıkları 80+PSU ne marka sertifikası var mı?
Kasayı tercih etme sebebim psu ayrıca para vermemek açıklamasında kullandıkları psu '' Thermaltake TR2 S 750W 80+ 12cm Fanlı PSU '' olarak yazmışlar sertifikası var mı bilmiyorum

Kasayı tercih etme sebebim psu ayrıca para vermemek açıklamasında kullandıkları psu '' Thermaltake TR2 S 750W 80+ 12cm Fanlı PSU '' olarak yazmışlar sertifikası var mı bilmiyorum
Hocam direk bunu alırsanız harika olur.

Hocam direk bunu alırsanız harika olur.
bu sistemi gördüm ama keşke nvdia karşılığı olsaydı. AMD ekran kartı kullanmak istemiyorum.

bu sistemi gördüm ama keşke nvdia karşılığı olsaydı. AMD ekran kartı kullanmak istemiyorum.
Hocam en kötü alın ekran kartını satın yine karlı.Sattığınız paraya rtx 3060 alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı